P0

Kultūra

Klaipėdoje – Oskaro Koršunovo spektaklio premjera

Atvira Klaipėda

Atvira Klaipėda
2022-06-20


Gegužės mėnesį Klaipėdoje prasidėjęs tarptautinis teatro festivalis „TheATRIUM“ baigsis birželio 22 d. Festivalio uždarymo metu pirmą kartą Lietuvoje birželio 21 ir 22 dienomis, Klaipėdos dramos teatre, bus rodomas Oskaro Koršunovo režisuotas spektaklis pagal Antono Čechovo pjesę „Dėdė Vania“. Spektaklis buvo kurtas bendradarbiaujant dviem bene svarbiausioms teatrinėms institucijoms Katalonijoje – festivaliui „Temporada Alta“ ir teatrui „Teatre Lliure“.

Birželio 21-ąją, iškart po spektaklio, teatre bus galima dalyvauti susitikime su režisieriumi ir pagrindinio vaidmens atlikėju, žymiu katalonų aktoriumi Julio Manrique. Juos kalbins aktorė Eglė Jackaitė.

„TheATRIUM“ festivalis pajūryje vyksta jau šeštąjį kartą. Šiais metais festivalio programoje pirmą kartą buvo pristatytas Lenkijoje ir už jos ribų gerai žinomas režisierius Grzegorz Bral, taip pat teatras iš Ukrainos. Klaipėdoje pirmiau nei Avinjono festivalyje buvo parodytas Alessandro Serra naujasis spektaklis.


  2022-06-20

  Parašykite komentarą

  El. pašto adresas nebus skelbiamas. Visų komentarų autorių IP adresai yra skelbiami viešai.

  Parama

  Jei Jums patinka „Atviros Klaipėdos" žurnalistų rengiami straipsniai ir tikite visiškai atviros bei nepriklausomos žiniasklaidos idėja - paremkite mus, nes į VšĮ „Klaipėda atvirai" sąskaitą pervedama parama yra pagrindinis mūsų pajamų šaltinis.

  Paremti
  Atviri dokumentai

  VšĮ „Klaipėda atvirai" kiekvieno mėnesio pradžioje skelbia, kiek per praėjusį sulaukė paramos. Taip pat - detalią atskaitą apie visas praėjusio mėnesio išlaidas.

  Čia galite rasti ir portalo Etikos kodeksą bei VšĮ „Klaipėda atvirai" dalininkų sąrašą.

  Su dokumentais galite susipažinti čia
  Informacija

  Portalas „Atvira Klaipėda” priklauso
  VšĮ „Klaipėda atvirai”. Plačiau apie įstaigą ir portalą galima paskaityti čia.

  Puslapio taisyklės. 

  Redakcijos tel. + 370 650 77550
  el. paštas: info@atviraklaipeda.lt