P0

Spyglys

Ir į Gargždų teismo rūmus ateis šventė* (1)

Spyglys
2022-06-21


Pagaliau! Pagaliau! – džiaugiasi teisiama ir besibylinėjanti tauta bei jos teisėjai. Pagaliau atėjo laimė ir į Klaipėdos apylinkės teismo Klaipėdos rajono rūmus – bus remontuojamos jo tualeto patalpos.

Pabuvoję ten sako, kad tas rūmų tulikas – baisiau už areštinę. O dabar žadama įrengti ir „Armstrong“ tipo lubas, ir naują tualetinio popieriaus dozatorių ir kitokius malonius dalykus. Ir net sieninį higieninį bide dušelį. 

Spyglys ypač džiaugiasi pastaruoju, sveikina teisėjus, kaltintojus, advokatus ir teisiamuosius. Ir mano, kad dar reikėtų didelio krištolinio sietyno su paauksuotais kraštais.

*Šios rubrikos nerekomenduojama skaityti susipykusiems su humoro jausmu ar stokojantiems fantazijos, nes nieko rimto čia tikrai nerasite, Spyglio humoras iš viso yra sunkiai suprantamas, lėkštas, juodas ir kandus. Rimtų dalykų ieškokite visose kitose „Atviros Klaipėdos” rubrikose.


  2022-06-21

  Vienas komentaras apie “Ir į Gargždų teismo rūmus ateis šventė*”

  1. AvatarNustebęs (IP: 78.56.19.8)

   Na taip, išlaidavimai neįtikėtini… 😀

  Parašykite komentarą

  El. pašto adresas nebus skelbiamas. Visų komentarų autorių IP adresai yra skelbiami viešai.

  Parama

  Jei Jums patinka „Atviros Klaipėdos" žurnalistų rengiami straipsniai ir tikite visiškai atviros bei nepriklausomos žiniasklaidos idėja - paremkite mus, nes į VšĮ „Klaipėda atvirai" sąskaitą pervedama parama yra pagrindinis mūsų pajamų šaltinis.

  Paremti
  Atviri dokumentai

  VšĮ „Klaipėda atvirai" kiekvieno mėnesio pradžioje skelbia, kiek per praėjusį sulaukė paramos. Taip pat - detalią atskaitą apie visas praėjusio mėnesio išlaidas.

  Čia galite rasti ir portalo Etikos kodeksą bei VšĮ „Klaipėda atvirai" dalininkų sąrašą.

  Su dokumentais galite susipažinti čia
  Informacija

  Portalas „Atvira Klaipėda” priklauso
  VšĮ „Klaipėda atvirai”. Plačiau apie įstaigą ir portalą galima paskaityti čia.

  Puslapio taisyklės. 

  Redakcijos adresas: Bangų g. 5A-3F, Klaipėda, LT-91250, Tel. + 370 650 77550
  el. paštas: info@atviraklaipeda.lt