P0

Regionas

Nelegalūs šaudmenys ir pistoletai gargždiškį atvedė į teismą

Atvira Klaipėda

Atvira Klaipėda
2022-06-21


Klaipėdos apygardos prokuratūroje baigtas ikiteisminis tyrimas ir teismui su kaltinamuoju aktu perduota baudžiamoji byla, kurioje 37-erių Gargždų gyventojas kaltinamas neteisėtu disponavimu šaunamaisiais ginklais bei šaudmenimis.

Policijos pareigūnai, atlikdami tyrimą, šių metų balandžio mėnesį darė kratą kaltinamojo namuose Gargžduose, kuriuose rado, įtariama, neteisėtai laikomus du šaunamuosius ginklus – pistoletus „Walther PPK“ ir „TT“. Nuo ginklų buvo panaikinti jų identifikacijos numeriai. Turimais duomenimis, vyras minėtus pistoletus laikė savo gyvenamojo buto balkone.

Tęsiant tyrimą, buvo patikrintos ir motociklininkų klubo, kurio narys yra kaltinamasis, patalpos. Jose taip pat rasta galimai nelegaliai laikomų daiktų – 45 vienetai šaudmenų. Tyrimo duomenimis, vyras leidimo laikyti nurodytus ginklus ir šaudmenis neturėjo. Policijos pareigūnai minėtus neteisėtus radinius paėmė iš kaltinamojo.

Už tokį nusikaltimą asmuo gali būti baudžiamas areštu arba laisvės atėmimu iki penkerių metų.


  2022-06-21

  Parašykite komentarą

  El. pašto adresas nebus skelbiamas.

  Parama

  Jei Jums patinka „Atviros Klaipėdos" žurnalistų rengiami straipsniai ir tikite visiškai atviros bei nepriklausomos žiniasklaidos idėja - paremkite mus, nes į VšĮ „Klaipėda atvirai" sąskaitą pervedama parama yra pagrindinis mūsų pajamų šaltinis.

  Paremti
  Atviri dokumentai

  VšĮ „Klaipėda atvirai" kiekvieno mėnesio pradžioje skelbia, kiek per praėjusį sulaukė paramos. Taip pat - detalią atskaitą apie visas praėjusio mėnesio išlaidas.

  Čia galite rasti ir portalo Etikos kodeksą bei VšĮ „Klaipėda atvirai" dalininkų sąrašą.

  Su dokumentais galite susipažinti čia
  Informacija

  Portalas „Atvira Klaipėda” priklauso
  VšĮ „Klaipėda atvirai”. Plačiau apie įstaigą ir portalą galima paskaityti čia.

  Puslapio taisyklės. 

  Redakcijos adresas: Bangų g. 5A-3F, Klaipėda, LT-91250, Tel. + 370 650 77550
  el. paštas: info@atviraklaipeda.lt