P0

Spyglys

Ar saldus yra KRATC gyvenimas?* (1)

Spyglys
2022-06-22


Spyglio visai nestebina, kad mūsų meilieji šiukšlių tvarkytojai, tituluojami KRATC, planuoja įsigyti kavos, arbatos ir kitų su anais susijusių produktų – mielų sielai ir pilvui dalykėlių už 21,8 tūkstančio eurų.

Per trejus metus suvartoti 1,5 tūkstančio pakuočių (kiekvienoje – po 1-3 kg) kavos pupelių – triušio dainos. Juolab kad pupelės – elitinės, švelnaus skonio ir aromatingos. Ir tie papildomi 500 kg maltos kavos yra niekai.

Ir tūkstantis įvairių arbatų pakuočių (kiekvienoje – po 20 arbatėlių) yra niekai atliekų tvarkytojams, dieną naktį besirūpinantiems, kad kokia šiukšlė nedingtų veltui. Ir grietinėlė, ir pienukas – irgi juokai.

Bet štai cukrus! 100 kg! Mielieji mūsų atliekų tvarkytojai, kodėl nesirūpinate savo brangia sveikata? Nors, kai pagalvoji, 100 kg cukraus 80 darbuotojų, trejiems metams…

Spyglio moralas: tik jau nesakykite, kad gerai uždirbantys KRATC personažai patys gali kavą pasisaldinti. Valdiškas cukrus yra saldesnis.

*Šios rubrikos nerekomenduojama skaityti susipykusiems su humoro jausmu ar stokojantiems fantazijos, nes nieko rimto čia tikrai nerasite, Spyglio humoras iš viso yra sunkiai suprantamas, lėkštas, juodas ir kandus. Rimtų dalykų ieškokite visose kitose „Atviros Klaipėdos” rubrikose.


  2022-06-22

  Vienas komentaras apie “Ar saldus yra KRATC gyvenimas?*”

  1. AvatarDalia (IP: 90.131.46.56)

   Kofeinu smegenys apnuodija todėl stagnacija didėja ir didėja.

  Parašykite komentarą

  El. pašto adresas nebus skelbiamas.

  Parama

  Jei Jums patinka „Atviros Klaipėdos" žurnalistų rengiami straipsniai ir tikite visiškai atviros bei nepriklausomos žiniasklaidos idėja - paremkite mus, nes į VšĮ „Klaipėda atvirai" sąskaitą pervedama parama yra pagrindinis mūsų pajamų šaltinis.

  Paremti
  Atviri dokumentai

  VšĮ „Klaipėda atvirai" kiekvieno mėnesio pradžioje skelbia, kiek per praėjusį sulaukė paramos. Taip pat - detalią atskaitą apie visas praėjusio mėnesio išlaidas.

  Čia galite rasti ir portalo Etikos kodeksą bei VšĮ „Klaipėda atvirai" dalininkų sąrašą.

  Su dokumentais galite susipažinti čia
  Informacija

  Portalas „Atvira Klaipėda” priklauso
  VšĮ „Klaipėda atvirai”. Plačiau apie įstaigą ir portalą galima paskaityti čia.

  Puslapio taisyklės. 

  Redakcijos adresas: Bangų g. 5A-3F, Klaipėda, LT-91250, Tel. + 370 650 77550
  el. paštas: info@atviraklaipeda.lt