P0

Regionas

„Bolt” didina pajėgumus pajūryje

Atvira Klaipėda

Atvira Klaipėda
2022-06-22


Susisiekimo paslaugų platforma „Bolt“ plečia savo paslaugas pajūrio kurortuose. Kaip ir ankstesniais metais, poilsiautojų patogumui į Nidos gatves jau išvažiavę pavežėjų elektromobiliai, o sezono naujiena taps „Bolt Food“ maisto pristatymo paslauga iš Palangos restoranų.

“Bolt” išplatintame pranešime “Bolt Food“ vadovas Lietuvoje Justinas Bambalas, sako, kad pagrindiniai faktoriai nulėmę plėtrą į didžiausią šalies kurortą yra lojalių klientų poreikiai bei kasmet kokybiškai gerėjanti Palangos restoranų pasiūla. Jo teigimu, vienu iš pagrindinių iššūkių lieka nepakankamas kurjerių kiekis. Šiuo metu taikomi reikšmingai didesni užmokesčio už atliktus užsakymus įkainiai, nes platforma siekia pasiūlyti galimybę papildomai užsidirbti tiek vietiniams, tiek sezoniniams darbuotojams, derinantiems poilsį su papildomu uždarbiu.

Kitokia praktika taikoma Nidoje, kur „Bolt“ pavežėjimo paslauga skaičiuoja jau trečią sezoną – čia darbuojasi daugiausiai vietiniai vairuotojai. Atyviausiai Kuršių Nerijos kurorte darbuojasi 6 elektromobiliai, į Nidą atkeliavę vasaros laikotarpiui.Tokiu būdu siekiama kurortui pasiūlyti tylesnį ir švaresnį keliavimo būdą.


  2022-06-22

  Parašykite komentarą

  El. pašto adresas nebus skelbiamas.

  Parama

  Jei Jums patinka „Atviros Klaipėdos" žurnalistų rengiami straipsniai ir tikite visiškai atviros bei nepriklausomos žiniasklaidos idėja - paremkite mus, nes į VšĮ „Klaipėda atvirai" sąskaitą pervedama parama yra pagrindinis mūsų pajamų šaltinis.

  Paremti
  Atviri dokumentai

  VšĮ „Klaipėda atvirai" kiekvieno mėnesio pradžioje skelbia, kiek per praėjusį sulaukė paramos. Taip pat - detalią atskaitą apie visas praėjusio mėnesio išlaidas.

  Čia galite rasti ir portalo Etikos kodeksą bei VšĮ „Klaipėda atvirai" dalininkų sąrašą.

  Su dokumentais galite susipažinti čia
  Informacija

  Portalas „Atvira Klaipėda” priklauso
  VšĮ „Klaipėda atvirai”. Plačiau apie įstaigą ir portalą galima paskaityti čia.

  Puslapio taisyklės. 

  Redakcijos adresas: Bangų g. 5A-3F, Klaipėda, LT-91250, Tel. + 370 650 77550
  el. paštas: info@atviraklaipeda.lt