P0

Kultūra

Klaipėdos džiazo festivalyje pasirodys Olga Lukačeva

Atvira Klaipėda

Atvira Klaipėda
2022-06-22


Liepos 8 d. Klaipėdos pilies džiazo festivalio scenoje pasirodys Ukrainos fanko žvaigždė Olga Lukačeva su VOLGA project.

Olga Lukačeva gimė ir užaugo Dnipre. Mokytis groti ji pradėjo vos 4 –erių, paskatinta savo tėčio, Ukrainoje puikiai žinomo muzikanto. Jų namuose nuolat skambėjo ritmenbliuzo, džiazo, soulo muzika. Ji įgijo choro dirigavimo specialybę, tapo Dnipro džiazo orkestro vokaliste ir nuosekliai siekė profesinių aukštumų.

Olga Lukačeva išgarsėjo, kai Ukrainos televizijos laidoje „Šalies balsas” (Голос країни) prisistatė su džiazo kompozicija „Sweet Georgia Brown”, kurią kadaise atliko nepamirštamoji Ella Fitzgerald. Puikus įvertinimas konkurse ir noras atskleisti savo potencialą fanko stiliuje Olgą paskatino įkurti grupę, kuri šiandien žinoma VOLGA:FUNK pavadinimu.

Grupės pavadinimas sufleruoja – muzikantai groja fanką. Ukrainoje tai itin mėgstamas muzikinis stilius. Olga Lukačeva su savo grupe VOLGA:FUNK yra laukiami svečiai daugelyje gyvos muzikos renginių. Į Klaipėdos pilies džiazo festivalį ji taip pat turėjo atvykti su savo fanko grupe, tačiau prasidėjus karui Ukrainoje, grupė buvo priversta išsiskirstyti. Didelių pastangų dėka, kartu su Olga iš skirtingų miestų ir šalių, pavyko surinkti bent dalį grupės muzikantų, kurie atvyks į Klaipėdą.


  Kultūros straipsnių vidus

  2022-06-22

  Parašykite komentarą

  El. pašto adresas nebus skelbiamas. Visų komentarų autorių IP adresai yra skelbiami viešai.

  Parama

  Jei Jums patinka „Atviros Klaipėdos" žurnalistų rengiami straipsniai ir tikite visiškai atviros bei nepriklausomos žiniasklaidos idėja - paremkite mus, nes į VšĮ „Klaipėda atvirai" sąskaitą pervedama parama yra pagrindinis mūsų pajamų šaltinis.

  Paremti
  Atviri dokumentai

  VšĮ „Klaipėda atvirai" kiekvieno mėnesio pradžioje skelbia, kiek per praėjusį sulaukė paramos. Taip pat - detalią atskaitą apie visas praėjusio mėnesio išlaidas.

  Čia galite rasti ir portalo Etikos kodeksą bei VšĮ „Klaipėda atvirai" dalininkų sąrašą.

  Su dokumentais galite susipažinti čia
  Informacija

  Portalas „Atvira Klaipėda” priklauso
  VšĮ „Klaipėda atvirai”. Plačiau apie įstaigą ir portalą galima paskaityti čia.

  Puslapio taisyklės. 

  Redakcijos adresas: Bangų g. 5A-3F, Klaipėda, LT-91250, Tel. + 370 650 77550
  el. paštas: info@atviraklaipeda.lt