P0

Kultūra

Klaipėdos elinge vyks operos gala koncertas

Atvira Klaipėda

Atvira Klaipėda
2022-06-22


Rugpjūčio 7 d. 18 val. Klaipėdos elinge vyks operos gala koncertas, skirtas Klaipėdos valstybinio muzikinio teatro (KVMT) 35 metų veiklos sukakčiai.

Koncerte pasirodys teatro solistai Beata Ignatavičiūtė, Dalia Kužmarskytė, Rita Petrauskaitė, Mindaugas Rojus, Vilius Trakys bei kviestiniai dainininkai – Almas Švilpa, Tarasas Shtonda (Ukraina), Kristianas Benediktas ir Klaipėdos valstybinio muzikinio teatro simfoninis orkestras. Renginio metu bus atliekamomis gražiausios arijos iš populiariausių operų, operečių ir miuziklų. Diriguos teatro vyriausiasis dirigentas Tomas Ambrozaitis. 

Publikos balsavimui Klaipėdos festivalio „Facebook” paskyroje pateikti trys kūriniai: Pietro Mascagni intermeco iš operos „Kaimo garbė”, Eduardo Balsio daina „Žuvėdra” iš operos „Kelionė į Tilžę” ir Jacques’o Offenbacho kankanas iš operetės „Orfėjas pragare”. Daugiausiai balsų surinkęs kūrinys bus įtrauktas į koncerto programą. Nugalėtojas paaiškės jau netrukus. 


  2022-06-22

  Parašykite komentarą

  El. pašto adresas nebus skelbiamas.

  Parama

  Jei Jums patinka „Atviros Klaipėdos" žurnalistų rengiami straipsniai ir tikite visiškai atviros bei nepriklausomos žiniasklaidos idėja - paremkite mus, nes į VšĮ „Klaipėda atvirai" sąskaitą pervedama parama yra pagrindinis mūsų pajamų šaltinis.

  Paremti
  Atviri dokumentai

  VšĮ „Klaipėda atvirai" kiekvieno mėnesio pradžioje skelbia, kiek per praėjusį sulaukė paramos. Taip pat - detalią atskaitą apie visas praėjusio mėnesio išlaidas.

  Čia galite rasti ir portalo Etikos kodeksą bei VšĮ „Klaipėda atvirai" dalininkų sąrašą.

  Su dokumentais galite susipažinti čia
  Informacija

  Portalas „Atvira Klaipėda” priklauso
  VšĮ „Klaipėda atvirai”. Plačiau apie įstaigą ir portalą galima paskaityti čia.

  Puslapio taisyklės. 

  Redakcijos adresas: Bangų g. 5A-3F, Klaipėda, LT-91250, Tel. + 370 650 77550
  el. paštas: info@atviraklaipeda.lt