P0

Regionas

Pasibaigė karinės pratybos „Žemaitijos griausmas 2022″

Atvira Klaipėda

Atvira Klaipėda
2022-06-22


Lietuvos kariuomenė praneša apie karinių pratybų „Žemaitijos griausmas 2022″ pabaigą. Šios pratybos vyko Klaipėdos ir Šilutės rajonuose, jose dalyvavo apie 500 karių.

Pranešime nurodoma, kad pratybos vyko 3 fazėmis: pasirengimas, užduočių vykdymas ir šaudymas iš 105 mm haubicų. Pratybų metu buvo vykdomos prieštakinės pasalos, infiltracija ir eksfiltracija oru bei vandeniu, taip pat, pajėgų apsaugos, logistinės ir kovinio šaudymo užduotys. 

Pratybų akcentu galima įvardinti birželio 17–21 d. vykusius artilerijos šaudymus iš Kairių poligone buvusių 105 mm haubicų į jūrinį taikinių rajoną, tad pajūryje buvo girdimi šūviai ir sprogimai. Šią pratybų fazę taip pat stebėjo JAV rotacinių pajėgų 1-66 tankų bataliono vadas plk. Ltn. G. Lockhart bei Portugalijos rotacinių pajėgų Lietuvoje vadovybė.


  2022-06-22

  Parašykite komentarą

  El. pašto adresas nebus skelbiamas.

  Parama

  Jei Jums patinka „Atviros Klaipėdos" žurnalistų rengiami straipsniai ir tikite visiškai atviros bei nepriklausomos žiniasklaidos idėja - paremkite mus, nes į VšĮ „Klaipėda atvirai" sąskaitą pervedama parama yra pagrindinis mūsų pajamų šaltinis.

  Paremti
  Atviri dokumentai

  VšĮ „Klaipėda atvirai" kiekvieno mėnesio pradžioje skelbia, kiek per praėjusį sulaukė paramos. Taip pat - detalią atskaitą apie visas praėjusio mėnesio išlaidas.

  Čia galite rasti ir portalo Etikos kodeksą bei VšĮ „Klaipėda atvirai" dalininkų sąrašą.

  Su dokumentais galite susipažinti čia
  Informacija

  Portalas „Atvira Klaipėda” priklauso
  VšĮ „Klaipėda atvirai”. Plačiau apie įstaigą ir portalą galima paskaityti čia.

  Puslapio taisyklės. 

  Redakcijos adresas: Bangų g. 5A-3F, Klaipėda, LT-91250, Tel. + 370 650 77550
  el. paštas: info@atviraklaipeda.lt