P0

Kriminalai ir nelaimės

Dvi moterys sukčiams atidavė daugiau kaip 4,5 tūkst. eurų

Atvira Klaipėda

Atvira Klaipėda
2022-06-23


Pareigūnų įspėjimai nespaudyti jokių tariamai iš bankų gautų nuorodų nepadeda – ant sukčių kabliukų vėl ir vėl užkimba patiklūs gyventojai. Šį kartą skaudžiai nukentėjo klaipėdietė ir palangiškė.

Trečiadienį Klaipėdos pareigūnai gavo 45 metų moters pranešimą. Jame sakoma, jog ryte, apie 9.28 val., ji į mobiliojo ryšio telefoną gavo neva iš banko siųstą žinutę, kurioje teigta, kad jos paskyra yra įšaldyta. Paspaudusi atsiųstą nuorodą ir suvedusi reikalaujamus duomenis, moteris pastebėjo, jog iš jos banko sąskaitos apgaulės būdu pasisavinta apie 1840 eurų.

Dar didesnę sumą sukčiams pavyko išvilioti iš 59 metų palangiškės. Ji, paspaudusi atsiųstą nuorodą ir suvedusi reikalaujamus duomenis, neteko 2800 eurų.

Ir apgaulės būdas, ir laikas – analogiškas pirmajam, tad neatmestina, jog galėjo pasidarbuoti vienas ir tas pats asmuo.

Abiem atvejais pradėti tyrimai dėl neteisėto elektroninės mokėjimo priemonės ar jos duomenų panaudojimo. Dėl to laisvės galima netekti iki 6 metų.


  2022-06-23

  Parašykite komentarą

  El. pašto adresas nebus skelbiamas.

  Parama

  Jei Jums patinka „Atviros Klaipėdos" žurnalistų rengiami straipsniai ir tikite visiškai atviros bei nepriklausomos žiniasklaidos idėja - paremkite mus, nes į VšĮ „Klaipėda atvirai" sąskaitą pervedama parama yra pagrindinis mūsų pajamų šaltinis.

  Paremti
  Atviri dokumentai

  VšĮ „Klaipėda atvirai" kiekvieno mėnesio pradžioje skelbia, kiek per praėjusį sulaukė paramos. Taip pat - detalią atskaitą apie visas praėjusio mėnesio išlaidas.

  Čia galite rasti ir portalo Etikos kodeksą bei VšĮ „Klaipėda atvirai" dalininkų sąrašą.

  Su dokumentais galite susipažinti čia
  Informacija

  Portalas „Atvira Klaipėda” priklauso
  VšĮ „Klaipėda atvirai”. Plačiau apie įstaigą ir portalą galima paskaityti čia.

  Puslapio taisyklės. 

  Redakcijos adresas: Bangų g. 5A-3F, Klaipėda, LT-91250, Tel. + 370 650 77550
  el. paštas: info@atviraklaipeda.lt