P0

Regionas

Gargždų sporto centrui – tarptautinis konkursas

Atvira Klaipėda

Atvira Klaipėda
2022-06-23


Klaipėdos rajono savivaldybė skelbia tarptautinį konkursą daugiafunkcio sporto centro statyboms. Dariaus ir Girėno gatvėje iškilsiančiam sporto ir pramogų kompleksui būsimas rangovas turės paruošti ne tik darbo projektą, bet ir įvykdyti statybas per pustrečių metų. Per šį laiką bus įrengta visa inžinerinė infrastruktūra, komunikacijos bei iškils du statiniai – baseinas ir moderni, LKL reikalavimus atitinkanti sporto salė. Tai yra ne tik didžiausias, bet ir vienas svarbiausių projektų rajono savivaldybės istorijoje.

„Tai – prioritetinis mūsų darbas, todėl ir pasiruošimas konkursui įvyko per rekordiškai trumpą laiką, du mėnesius. Visi puikiai supranta, kad toks centras itin reikalingas. Jį pastačius, bus išspręstas taip trūkstamų sporto bazių klausimas. Rajonui reikia ne tik baseino, bet ir modernios sporto salės, kad mūsų sportininkai, vaikai ir gyventojai turėtų tinkamas sąlygas sportuoti ir pramogauti“, – pranešime cituojamas Klaipėdos rajono meras Bronius Markauskas.

Pasak administracijos vadovo Sigito Karbausko, iš rangovo bus reikalaujama, kad projektas būtų įgyvendintas per 31 mėnesį. Į šį laiką įskaičiuotas ir darbo projekto parengimas. Būsimam statytojui keliama užduotis pastatyti du objektus – baseiną ir sporto salę, atitinkančią LKL reikalavimus, taip pat įrengti takus, automobilių stovėjimo aikštelę ir kitą tokiam objektui reikalingą infrastruktūrą.


  2022-06-23

  Parašykite komentarą

  El. pašto adresas nebus skelbiamas.

  Parama

  Jei Jums patinka „Atviros Klaipėdos" žurnalistų rengiami straipsniai ir tikite visiškai atviros bei nepriklausomos žiniasklaidos idėja - paremkite mus, nes į VšĮ „Klaipėda atvirai" sąskaitą pervedama parama yra pagrindinis mūsų pajamų šaltinis.

  Paremti
  Atviri dokumentai

  VšĮ „Klaipėda atvirai" kiekvieno mėnesio pradžioje skelbia, kiek per praėjusį sulaukė paramos. Taip pat - detalią atskaitą apie visas praėjusio mėnesio išlaidas.

  Čia galite rasti ir portalo Etikos kodeksą bei VšĮ „Klaipėda atvirai" dalininkų sąrašą.

  Su dokumentais galite susipažinti čia
  Informacija

  Portalas „Atvira Klaipėda” priklauso
  VšĮ „Klaipėda atvirai”. Plačiau apie įstaigą ir portalą galima paskaityti čia.

  Puslapio taisyklės. 

  Redakcijos adresas: Bangų g. 5A-3F, Klaipėda, LT-91250, Tel. + 370 650 77550
  el. paštas: info@atviraklaipeda.lt