P0

Kriminalai ir nelaimės

Klaipėdoje aidėjo šūviai (2)

Atvira Klaipėda

Atvira Klaipėda
2022-06-24


Policija skelbia apie Joninių išvakarėse uostamiestyje įvykusį incidentą, kurio metu nukentėjo senjorė.

Ketvirtadienį apie 12.20 val. buvo gautas pranešimas, jog Taikos pr. lauke, viešoje vietoje, greičiausiai iš pneumatinio ginklo buvo šauta į moterį. 76 metų nukentėjusioji, suteikus medikų pagalbą, gydoma ambulatoriškai.

Bute rastas ir paimtas pneumatinis ginklas su dėtuve. Sulaikyti du labai girti įtariamieji – 48 metų vyrui nustatytas 3,78 prom. girtumas, 38 metų – 2,78 prom.

Policija pradėjo ikiteisminį tyrimą dėl viešosios tvarkos pažeidimo.


  2022-06-24

  2 komentarai “Klaipėdoje aidėjo šūviai”

  1. AvatarKlaipēdietē (IP: 82.145.209.145)

   Nukentējo senjorē ,čia žmogaus sužalojimas,o ikiteisminis tyrimas kaip rašoma viešosios tvarkos pažeidimo,labai jau banaliu.Žiūrint į kokio darbuotojo rankas jis paklius ar pilietiško ar ne didelis klausimas ,?.Jei ne visai pilietiško tyrējo ,tai jis gali nugult į stalčiu dar neprasidējes.Juk senjorē ,kuria sužalojo ,gali ir neturēti lēšu pasisamdyti gera teisininka ,kad būtu ištirta,o jei tai senjoriai būtu pataikyta į smilkini,tai moterytē jau būtu nebegyva ,tai kraupu.Matyt pas mus klaipēdoje įstatymas neveikia ,kai šauna į žmogu,taip pat kaip įstatymas dēl smurto artimoj aplinkoje neveikia.Istituciju daug ,etatu daug bet susikalbējimo ir rimto darbo juose trūksta.

  2. AvatarKlaipiedietē (IP: 82.145.212.47)

   Jeigu girti vyrai šovē į senute,tai kita karta norēdami pasidemonsruoti savo mandruma ar kvailuma gali šauti lauke į vaika ,tai kraupu. Čia jau ne viešosios tvarkos pažeidimas,o trumputēli rimtesnis nusižengimas.Tokius piliečius mažiausiai reikia bausti 5000 tūkst. bauda už toki poelgi,kad kita karta nesinorētu žaisti su ginklu,taip pat ginklo konfiskacija.Ir tokiem neadekvatiem pilīečiams uždrausti iš vis naudotis bet kokiu ginklu.Tai būtu gera pamoka ,nemoka su saikt gert ,tegu piena geria.

  Parašykite komentarą

  El. pašto adresas nebus skelbiamas.

  Parama

  Jei Jums patinka „Atviros Klaipėdos" žurnalistų rengiami straipsniai ir tikite visiškai atviros bei nepriklausomos žiniasklaidos idėja - paremkite mus, nes į VšĮ „Klaipėda atvirai" sąskaitą pervedama parama yra pagrindinis mūsų pajamų šaltinis.

  Paremti
  Atviri dokumentai

  VšĮ „Klaipėda atvirai" kiekvieno mėnesio pradžioje skelbia, kiek per praėjusį sulaukė paramos. Taip pat - detalią atskaitą apie visas praėjusio mėnesio išlaidas.

  Čia galite rasti ir portalo Etikos kodeksą bei VšĮ „Klaipėda atvirai" dalininkų sąrašą.

  Su dokumentais galite susipažinti čia
  Informacija

  Portalas „Atvira Klaipėda” priklauso
  VšĮ „Klaipėda atvirai”. Plačiau apie įstaigą ir portalą galima paskaityti čia.

  Puslapio taisyklės. 

  Redakcijos adresas: Bangų g. 5A-3F, Klaipėda, LT-91250, Tel. + 370 650 77550
  el. paštas: info@atviraklaipeda.lt