P0

Mums rašo

Pinigai už parduotus krapus – ukrainiečių kovai paremti

Virginija Jurgilevičienė
2022-06-25


Birželio 24 d. suėjo lygiai keturi mėnesiai, kai Ukrainoje vyksta karas. Dažnai susiskambinu su drauge iš Kretingalės ir visada su siaubu prisimename, kad kiekvieną dieną žūva apie 100 Ukrainos vyrų ir apie 500 sužeidžiami. Ukrainoje žmonių turtas naikinamas ir atimamos jų gyvybės vien dėl to, kad nenori gyventi rusų pasaulyje.

Praėjusį savaitgalį užvažiavau pas draugę į Kretingalę. Ji man įdavė 10 eurų ir krapų bei paprašė, jog pardavusi, pinigus nusiųsčiau kovojančiai Ukrainai.

Iš pradžių nesutikau užsiimti prekyba jos užaugintais krapais, bet vėliau pagalvojusi, jog ji pasiūlė todėl, kad jai skauda širdį, sutikau. Draugė kiekvieną vakarą sukalba maldelę už Ukrainą.

Grįžusi į Klaipėdą dėl krapų skambinau pažįstamiems, paprašiau kaimynų paremti kovojančią Ukrainą juos nusiperkant. Perdaviau krapus ir Klaipėdos visuomeninkui Virginijui Partaukui, kuris pažadėjo asmeniškai pervesti pinigus į mano nurodytą sąskaitą. Gavėjas: Užupio bendruomenė, LT05 7300 0101 4891 8828, paskirtis – „Kovojančiam mogilioviečiui“ arba gavėjas: Sakalas Gorodeckis, LT23 7300 0100 7232 9923. paskirtis – „Kovojančiam mogilioviečiui“.

Mes, grupė klaipėdiečių, turime pažįstamą, kuris kariauja Ukrainoje, baltarusių Kosto Kalinausko batalione, turime ir dar vieną pažįstamą Sakalą Gorodeckį, kuris veža baltarusių kariams humanitarinę pagalbą.

Nepamirškime, jog ukrainiečių kova, prie kurios prisideda ir 500 vyrų iš Baltarusijos, yra mūsų šalies apsauga nuo putinistų suplanuotos okupacijos. Paremkime baltarusių batalioną, paaukokime į nurodytą sąskaitą. Paaukotus pinigus, šimtą eurų, jau pervedžiau.


  2022-06-25

  Parašykite komentarą

  El. pašto adresas nebus skelbiamas. Visų komentarų autorių IP adresai yra skelbiami viešai.

  Parama

  Jei Jums patinka „Atviros Klaipėdos" žurnalistų rengiami straipsniai ir tikite visiškai atviros bei nepriklausomos žiniasklaidos idėja - paremkite mus, nes į VšĮ „Klaipėda atvirai" sąskaitą pervedama parama yra pagrindinis mūsų pajamų šaltinis.

  Paremti
  Atviri dokumentai

  VšĮ „Klaipėda atvirai" kiekvieno mėnesio pradžioje skelbia, kiek per praėjusį sulaukė paramos. Taip pat - detalią atskaitą apie visas praėjusio mėnesio išlaidas.

  Čia galite rasti ir portalo Etikos kodeksą bei VšĮ „Klaipėda atvirai" dalininkų sąrašą.

  Su dokumentais galite susipažinti čia
  Informacija

  Portalas „Atvira Klaipėda” priklauso
  VšĮ „Klaipėda atvirai”. Plačiau apie įstaigą ir portalą galima paskaityti čia.

  Puslapio taisyklės. 

  Redakcijos tel. + 370 650 77550
  el. paštas: info@atviraklaipeda.lt