P0

Kriminalai ir nelaimės

Daugiabučio laiptinėje – tėvažudystė (3)

Atvira Klaipėda

Atvira Klaipėda
2022-06-26


Policija pranešė, kad šeštadienį, apie 14.16 val., Klaipėdoje, vieno Minijos gatvės daugiabučio laiptinėje rastas mirusio 62-iejų vyro kūnas
su pjautine žaizda pilve.

Nusikaltimu įtariamas neblaivus (3,56 prom.) 37 metų nužudytojo sūnus. Jis uždarytas į areštinę.

Pradėtas ikiteisminis tyrimas.


  2022-06-26

  3 komentarai “Daugiabučio laiptinėje – tėvažudystė”

  1. AvatarAntanas (IP: 86.100.89.120)

   Teko mokytojauti penketą metų, bet pasukau į tolesnius mokslus, iš mokyklos pasitraukiau. Tai buvo 7-as dešimtmetis, tai buvo nuostabus darbas. Dabar mokytoju gali dirbti tik savižudžiai. Kiekvienas prasigėręs tėvas turi teisę ateiti į mokyklą ir ” paauklėti ” mokytoją, vaikai jaučiasi visagaliais. Reikia apginti mokytoją nuo teroro. Tėvai neturėtų vadalotis po mokyklą kada panori, visi šie pašaliniai asmenys į mokyklą turi būti įleisti tik direktoriaus leidimu. O tai dabar visos turgaus bobelės vaikšto po mokyklą kaip po Gariūnus. Mokykla turi turėti teisę pašalinti mokinį iš mokyklos už nusižengimus. Tėvai turi būti atsakingi už vaikų elgesį, jei nesusitvarko, tegul samdo asmeninį auklėtoją. O kokių tik popierių nepildo mokytojai, sveikam protui nesuvokiama. Jei nebus apgintas mokytojas, švietimo sistema žlugs, tuo labiau, kad ir ministrai labai įdomūs… Mokytojas pastatytas į beviltišką padėtį ir dar kiekviena ale politikė auklėja mokytojus…

  2. AvatarKlaipēdietē (IP: 82.145.211.88)

   Kam toks sūnus tēvams ,kuris savo gimdytoja nužudo ir pakyla ranka tokiam beprotiškam žingsniui ,tai arba perlepintas buvo arba geras chuliganiukas.Alkogolis ,tai yra nepateisina tokio poelgio ,kad tipo protas nedirbo ,nesuvokē ka darē,tokiu vaiku išsižadēti tēvams iš vis reikia ,niekas neturi teisēs atimti kito žmogaus gyvybēs.Toki sūnu temidēs tarnai už tēvo nužudyma turi sodint iki gyvos galvos ir tai per mažai.Nes juk mirties bausmēs lietuvoj nēra.Juk bus išlaikomas kalējime iš mokesčiu mokētojiu pinigu ,bet kalējimas žmogaus neperlaukēja.geresnis ne taps,o mirusiam to sunelio tēvui gyvenimo niekas nesugražins.Nebereikalo posakis ,”lenk medi kol jaunas”.vaika reikia nuo mažumos lenkti prie doro gyvenimo ,kad netinginiautu ,nukreipti į veikla ,kad augtu dora asmenybē.Taip užuojauta didelē to nužudyto 62 metu žmogaus artimiem.

   • AvatarAnonimas (IP: 90.131.38.58)

    Pamokslauti labai lengva… Pradėkite dirbti mokytoju, susipažinkite su dabartine realija.

  Parašykite komentarą

  El. pašto adresas nebus skelbiamas. Visų komentarų autorių IP adresai yra skelbiami viešai.

  Parama

  Jei Jums patinka „Atviros Klaipėdos" žurnalistų rengiami straipsniai ir tikite visiškai atviros bei nepriklausomos žiniasklaidos idėja - paremkite mus, nes į VšĮ „Klaipėda atvirai" sąskaitą pervedama parama yra pagrindinis mūsų pajamų šaltinis.

  Paremti
  Atviri dokumentai

  VšĮ „Klaipėda atvirai" kiekvieno mėnesio pradžioje skelbia, kiek per praėjusį sulaukė paramos. Taip pat - detalią atskaitą apie visas praėjusio mėnesio išlaidas.

  Čia galite rasti ir portalo Etikos kodeksą bei VšĮ „Klaipėda atvirai" dalininkų sąrašą.

  Su dokumentais galite susipažinti čia
  Informacija

  Portalas „Atvira Klaipėda” priklauso
  VšĮ „Klaipėda atvirai”. Plačiau apie įstaigą ir portalą galima paskaityti čia.

  Puslapio taisyklės. 

  Redakcijos tel. + 370 650 77550
  el. paštas: info@atviraklaipeda.lt