P0

Miestas

Globėjų pagerbimo savaitę vainikuos renginys Klaipėdoje

Atvira Klaipėda

Atvira Klaipėda
2022-06-27


Klaipėdos miesto šeimos ir vaiko gerovės centro Globos centras drauge su savo ilgalaikiu partneriu Klaipėdos ROTARY klubu „Karalienė Luizė“ kviečia klaipėdiečius ir miesto svečius į Globėjų savaitės renginių atidarymo šventę, kuri vyks pirmadienį, 18 val., Klaipėdos universiteto Stasio Vaitekūno auloje (Herkaus Manto g. 84, VI korpusas).

Tradiciškai pirmąjį liepos savaitgalį Lietuvoje minima Globėjų diena. Jai paminėti visą savaitę, birželio 27 – liepos 3 dienomis, Lietuvoje vyks globėjų savaitės renginiai – susitikimai, piknikai, pokalbiai su globėjais, filmų peržiūros ir kt. Renginių metu visuomenei bus pasakojama apie globą, jos svarbą, globėjo vaidmenį ir jo prasmingumą bei pagerbiami patys globėjai, padėkojant jiems už globojamus ar užaugintus vaikus.

Globėjų pagerbimo savaitės renginius vainikuos Lietuvos Globos centrų festivalis „Vaikai yra Vaikai“, vyksiantis liepos 2 dieną Klaipėdos universitetui priklausančioje erdvėje (Herkaus Manto g. 84 ir 90). Šventėje lauks įvairios pramogos su cirko artistais, animatoriais, Globos centro parengtos edukacinės veiklos, skirtos bet kurio amžiaus festivalio svečiui.


  2022-06-27

  Parašykite komentarą

  El. pašto adresas nebus skelbiamas.

  Parama

  Jei Jums patinka „Atviros Klaipėdos" žurnalistų rengiami straipsniai ir tikite visiškai atviros bei nepriklausomos žiniasklaidos idėja - paremkite mus, nes į VšĮ „Klaipėda atvirai" sąskaitą pervedama parama yra pagrindinis mūsų pajamų šaltinis.

  Paremti
  Atviri dokumentai

  VšĮ „Klaipėda atvirai" kiekvieno mėnesio pradžioje skelbia, kiek per praėjusį sulaukė paramos. Taip pat - detalią atskaitą apie visas praėjusio mėnesio išlaidas.

  Čia galite rasti ir portalo Etikos kodeksą bei VšĮ „Klaipėda atvirai" dalininkų sąrašą.

  Su dokumentais galite susipažinti čia
  Informacija

  Portalas „Atvira Klaipėda” priklauso
  VšĮ „Klaipėda atvirai”. Plačiau apie įstaigą ir portalą galima paskaityti čia.

  Puslapio taisyklės. 

  Redakcijos adresas: Bangų g. 5A-3F, Klaipėda, LT-91250, Tel. + 370 650 77550
  el. paštas: info@atviraklaipeda.lt