P0

Kultūra

Į Klaipėdos pilies džiazo festivalį sugrįš Karl Frierson

Atvira Klaipėda

Atvira Klaipėda
2022-06-27


Klaipėdos pilies džiazo festivalyje pernai koncertavęs džiazo improvizacijų meistras iš Vokietijos Karl Frierson vėl grįš į Klaipėdą.

Klaipėdos pilies džiazo festivalio organizatorė Inga Grubliauskienė sako sulaukusi daugybės Karlo gerbėjų prašymų įtraukti jo pasirodymą į šių metų festivalio programą.

„Nepaprastai džiaugiuosi, kad mums pavyko. Klaipėda myli Karlą, o Karlas myli Klaipėdą!“, – pranešime cituojama I. Grubliauskienė.

Karl Frierson – vokalistas, dainų autorius, patyręs pedagogas, grupės „De-Phazz“ vadovas. Jis gimė Amerikoje, 1968 metais. Į Vokietiją atvyko trumpam, kaip Gospel choro narys. Lemtingas atsitiktinumas būsimąją džiazo žvaigždę suvedė su grupės „De-Phazz“ nariais ir užsimezgusi draugystė paskatino jį visam laikui likti Europoje. Karlas su grupe pradėjo koncertuoti muzikiniuose klubuose. Grupę pastebėjo ir jos potencialą įvertino tarptautinė muzikos kompanija „Universal Music“, su kuria netrukus muzikantai pasirašė sutartį.

Karl Frierson dalyvavo šimtuose festivalių ir koncertų visame pasaulyje kaip „De-Phazz“ solistas. Pastaruosius kelerius metus Karl Frierson aktyviai bendradarbiauja su įvairių šalių džiazo kolektyvais. Muzikinei kolaboracijai jis renkasi pačius talentingiausius scenos partnerius. Ne išimtis ir laukiamas pasirodymas Klaipėdos pilies džiazo festivalio publikai. Šiemet su Karl koncertuos geriausi Martynas Šiaulys, Gintas Litinskas, Laimonas Urbikas, Kasparas Petkus, Vykintas Jasaitis, Kristina Jatautaitė ir Almantas Karečka.

Karl Frierson ir Klaipėdos džiazo muzikantų jungtinį projektą bus galima išgirsti liepos 9 d. Kruizinių laivų terminale.

XXVIII „Klaipėdos pilies džiazo“ festivalis vyks liepos 6-9 dienomis. Visi renginiai nemokami.


  2022-06-27

  Parašykite komentarą

  El. pašto adresas nebus skelbiamas. Visų komentarų autorių IP adresai yra skelbiami viešai.

  Parama

  Jei Jums patinka „Atviros Klaipėdos" žurnalistų rengiami straipsniai ir tikite visiškai atviros bei nepriklausomos žiniasklaidos idėja - paremkite mus, nes į VšĮ „Klaipėda atvirai" sąskaitą pervedama parama yra pagrindinis mūsų pajamų šaltinis.

  Paremti
  Atviri dokumentai

  VšĮ „Klaipėda atvirai" kiekvieno mėnesio pradžioje skelbia, kiek per praėjusį sulaukė paramos. Taip pat - detalią atskaitą apie visas praėjusio mėnesio išlaidas.

  Čia galite rasti ir portalo Etikos kodeksą bei VšĮ „Klaipėda atvirai" dalininkų sąrašą.

  Su dokumentais galite susipažinti čia
  Informacija

  Portalas „Atvira Klaipėda” priklauso
  VšĮ „Klaipėda atvirai”. Plačiau apie įstaigą ir portalą galima paskaityti čia.

  Puslapio taisyklės. 

  Redakcijos tel. + 370 650 77550
  el. paštas: info@atviraklaipeda.lt