P0

Kultūra

Klaipėdos pilies džiazo festivalio organizatorė kviečia atsisiųsti Algio Krikščiūno piešinius

Atvira Klaipėda

Atvira Klaipėda
2022-06-27


Festivalio organizatorė Inga Grubliauskienė kviečia visus norinčius atsisiųsti aukštos rezoliucijos Algio Kriščiūno piešinius, kurie puošia džiazo festivalio plakatus.

Už tai prašoma simbolinio atlygio – paaukoti vienam iš pasirinktų fondų, remiančių Ukrainą.

Nuoroda atsisiuntimui: https://fromsmash.com/Algis-ir-Dziazo-posteriai

Fotografas ir dailininkas Algis Kriščiūnas jau šeštus metus piešia Klaipėdos pilies džiazo festivaliui. Dailininko piešiniai virto originaliais plakatais, kurie ilgainiui tapo neatsiejama festivalio įvaizdžio dalimi.

Didesnę metų dalį su šeima gyvendamas saulėtoje Fuerteventūroje (Ispanija), Algis nenustojo domėtis Lietuvos ir kaimyninių šalių aktualijomis. Jis noriai palaiko ir pats skatina įvairias pilietines iniciatyvas, todėl negalėjo likti abejingas karo niokojamai Ukrainą. Meninių iniciatyvų dėka Algis surinko ir paaukojo keliasdešimt tūkstančių eurų: socialiniuose tinkluose organizuotame aukcione pardavė savo paveikslą „Never Give Up” ir gautus pinigus paaukojo Ukrainai, honorarą už Klaipėdos džiazo festivaliui sukurtą plakatą taip pat pervedė paramai ukrainiečiams.


  2022-06-27

  Parašykite komentarą

  El. pašto adresas nebus skelbiamas. Visų komentarų autorių IP adresai yra skelbiami viešai.

  Parama

  Jei Jums patinka „Atviros Klaipėdos" žurnalistų rengiami straipsniai ir tikite visiškai atviros bei nepriklausomos žiniasklaidos idėja - paremkite mus, nes į VšĮ „Klaipėda atvirai" sąskaitą pervedama parama yra pagrindinis mūsų pajamų šaltinis.

  Paremti
  Atviri dokumentai

  VšĮ „Klaipėda atvirai" kiekvieno mėnesio pradžioje skelbia, kiek per praėjusį sulaukė paramos. Taip pat - detalią atskaitą apie visas praėjusio mėnesio išlaidas.

  Čia galite rasti ir portalo Etikos kodeksą bei VšĮ „Klaipėda atvirai" dalininkų sąrašą.

  Su dokumentais galite susipažinti čia
  Informacija

  Portalas „Atvira Klaipėda” priklauso
  VšĮ „Klaipėda atvirai”. Plačiau apie įstaigą ir portalą galima paskaityti čia.

  Puslapio taisyklės. 

  Redakcijos tel. + 370 650 77550
  el. paštas: info@atviraklaipeda.lt