P0

Uostas ir jūra

„Brabander“ kels bures tarptautinėje regatoje

Atvira Klaipėda

Atvira Klaipėda
2022-06-28


Klaipėdos universiteto (KU) burlaivis „Brabander”, praėjusiais metais pirmąkart sudalyvavęs tarptautinėje regatoje „Baltic Regatta 2021″ bures į šį renginį kels ir šiemet.

Didžiausias Lietuvoje plaukiojantis tradicinis burlaivis universiteto bei Klaipėdos miesto garbę gins pirmame regatos etape. Burlaiviai lenktynėms startuos rugpjūčio 14-ąją Rostoke (Vokietija) ir finišuos Ščecine (Lenkija).

Baltijos jūroje rengiamos regatos siekiamybė, kad jūroje save išbandytų kuo daugiau žmonių, ypač jaunimo. Į laivų įgulas kviečiami visi, kam norisi išmokti buriavimo paslapčių ar jau turintys jūrinės patirties. Renkama 13 asmenų įgula, vienintelė sąlyga – praktikantais/įgulos nariais gali tapti asmenys nuo 16 metų. Regatai suburtos įgulos pamatys du uostus, juose vyks pramoginiai renginiai.

Universitetas burlaivį „Brabander“ su praktikantų komanda į Rostoką išlydės šiek tiek anksčiau – rugpjūčio 9-ąją. Iki numatyto starto Rostoko mieste ant burlaivio denio planuojama surengti universiteto pristatymą bei ekskursiją po laivą.

„Rostokas mums artimas ne tik dėl jūrinių ryšių. KU ir Rostoko universitetai yra partneriai Europos universiteto aljanse EU-CONEXUS. Ši regata bus proga dar labiau sutvirtinti mūsų bendradarbiavimo saitus, Rostoko akademinei bendruomenei pristatant mūsų mokslą, studijų potencialą bei žmones“, –  pranešime cituojamas KU rektorius prof. dr. Artūras Razbadauskas.

KU jau dabar pradeda registruoti pretendentus tapti „Brabander“ įgulos nariais. Paraiškų su motyvaciniais laiškais laukiama iki liepos 15 d. el. paštu: brabander@ku.lt


  2022-06-28

  Parašykite komentarą

  El. pašto adresas nebus skelbiamas.

  Parama

  Jei Jums patinka „Atviros Klaipėdos" žurnalistų rengiami straipsniai ir tikite visiškai atviros bei nepriklausomos žiniasklaidos idėja - paremkite mus, nes į VšĮ „Klaipėda atvirai" sąskaitą pervedama parama yra pagrindinis mūsų pajamų šaltinis.

  Paremti
  Atviri dokumentai

  VšĮ „Klaipėda atvirai" kiekvieno mėnesio pradžioje skelbia, kiek per praėjusį sulaukė paramos. Taip pat - detalią atskaitą apie visas praėjusio mėnesio išlaidas.

  Čia galite rasti ir portalo Etikos kodeksą bei VšĮ „Klaipėda atvirai" dalininkų sąrašą.

  Su dokumentais galite susipažinti čia
  Informacija

  Portalas „Atvira Klaipėda” priklauso
  VšĮ „Klaipėda atvirai”. Plačiau apie įstaigą ir portalą galima paskaityti čia.

  Puslapio taisyklės. 

  Redakcijos adresas: Bangų g. 5A-3F, Klaipėda, LT-91250, Tel. + 370 650 77550
  el. paštas: info@atviraklaipeda.lt