P0

Spyglys

Kam Klaipėdos geležinkeliečiams taksi?*

Spyglys
2022-06-28


Spyglys džiaugiasi, matydamas kad AB „Lietuvos geležinkeliai” nuolat savo darbuotojams Klaipėdoje perka viešojo transporto bilietus. Šaunuoliai darbdaviai! Šaunuoliai, geležinkelio iešmininkai, palydovės bei palydovai!

Tačiau Spygliui atvipo jo neelegantiška lūpa, kai pamatė, kad geležinkeliai perka ir taksi paslaugas. Iš pradžių jis pamanė, kad ši paslauga perkama ponams, taukiniu atvykusiems iš sostinės, neva, vietos pavaldinių kontroliuoti, o išties – mauti tiesiai į pajūrio paplūdimius bei kurortus.

Tačiau pats būdamas doras Spyglys, po ilgų apmąstymų atmetė šias versijas ir pasiliko prie šios: taksi Klaipėdos geležinkelio protinio darbo proletarams reikalingas… traukiniui pasivyti. Po kurortų , pajūrio saulės, meilės ir čeburekų, žinia, kartais visko pasitaiko.

*Šios rubrikos nerekomenduojama skaityti susipykusiems su humoro jausmu ar stokojantiems fantazijos, nes nieko rimto čia tikrai nerasite, Spyglio humoras iš viso yra sunkiai suprantamas, lėkštas, juodas ir kandus. Rimtų dalykų ieškokite visose kitose „Atviros Klaipėdos” rubrikose.


  2022-06-28

  Parašykite komentarą

  El. pašto adresas nebus skelbiamas. Visų komentarų autorių IP adresai yra skelbiami viešai.

  Parama

  Jei Jums patinka „Atviros Klaipėdos" žurnalistų rengiami straipsniai ir tikite visiškai atviros bei nepriklausomos žiniasklaidos idėja - paremkite mus, nes į VšĮ „Klaipėda atvirai" sąskaitą pervedama parama yra pagrindinis mūsų pajamų šaltinis.

  Paremti
  Atviri dokumentai

  VšĮ „Klaipėda atvirai" kiekvieno mėnesio pradžioje skelbia, kiek per praėjusį sulaukė paramos. Taip pat - detalią atskaitą apie visas praėjusio mėnesio išlaidas.

  Čia galite rasti ir portalo Etikos kodeksą bei VšĮ „Klaipėda atvirai" dalininkų sąrašą.

  Su dokumentais galite susipažinti čia
  Informacija

  Portalas „Atvira Klaipėda” priklauso
  VšĮ „Klaipėda atvirai”. Plačiau apie įstaigą ir portalą galima paskaityti čia.

  Puslapio taisyklės. 

  Redakcijos tel. + 370 650 77550
  el. paštas: info@atviraklaipeda.lt