Klaipėdos pilies džiazo festivalyje – ir latviai

Kultūra
Avatar photoAtvira Klaipėda
2022-06-28

Šiemet Klaipėdos pilies džiazo festivalyje pasirodys ir džiazo kolektyvas iš Rygos „FunCOOLio”, atliekantis autorines Baltic Fusion stiliaus kompozicijas.

Grupės pavadinimą sudaro du žodžiai: „funk“ (stiliaus pavadinimas) ir „Coolio“ – tai garsus R’n’B atlikėjas, itin populiarus 90-aisiais praeito šimtmečio metais. Daugiau kaip dešimtį metų drauge kuriantys ir grojantys muzikantai atlieka originalias kompozicijas, pasitelkdamas unikalų Hammond vargonų skambesį. Drąsiai eksperimentuodami proporcijomis, jie meistriškai maišo džiazą, roką, bliuzą, bosanovą ir akademinę muziką, išgaudami tobulą muzikinį kokteilį.

„Muzikinėms kompozicijoms nuolat ieškome savito ir įdomaus skambesio. Mums svarbus išskirtinumas, per kurį atrandame savo klausytoją. Kiekvienas kūrinys mums yra tarsi filmas, kuriame kiekvienas atliekame savo vaidmenį“ – pasakoja vienas iš grupės įkūrėjų, gitaristas Deniss Gradalevs.

„FunCOOLio” kolektyvą sudaro Georgijs Panfilovs (elektrinė gitara), Deniss Gradalevs (bosinė gitara), Jurijs Osipovičs (būgnai), Viktors Ritovs (Hammond) ir Valters Šmits (tenorinis saksofonas). Tokia sudėtimi jie koncertuoja daugiau kaip dešimtį metų.

XXVIII Klaipėdos pilies džiazo festivalio scenoje jie pasirodys liepos 7 d.

„Labai kviečiu nepraleisti šių charizmatiškų artistų pasirodymo. Jiems nereikia stengtis būti išskirtiniais – jie tiesiog yra išskirtiniai!” – sako festivalio organizatorė Inga Grubliauskienė.

XXVIII Klaipėdos pilies džiazo festivalis vyks liepos 6 – 9 d., Kruizinių laivų terminale. Visi renginiai nemokami.

Žymos: | | |

Komentarai:

Parašykite komentarą

El. pašto adresas nebus skelbiamas. IP adresas bus rodomas viešai. Būtini laukeliai pažymėti * ženklu.

Pranešti apie klaidą

Please enable JavaScript in your browser to complete this form.

PANAŠŪS STRAIPSNIAI

Fotoreportažai, Kultūra

Klaipėdos pilies džiazo festivalis baigėsi įspūdingais pasirodymais

Šeštadienį baigėsi Klaipėdos pilies džiazo festivalis. Jame pasirodė Daniela Simmons & Atilla Sereftug  Medi jazz  iš Prancūzijos, Italijos, Šveicarijos, taip pat – ...
2024-06-30
Skaityti daugiau

Fotoreportažai, Kultūra

Džiazo muzikantui Donatui Bukauskui - garbingas apdovanojimas

Penktadienį, antrąją Klaipėdos pilies džiazo festivalio dieną, Teatro aikštėje pasirodė Tomasz Chyla Quintet iš Lenkijos, Domas Aleksa & Nnaji iš ...
2024-06-29
Skaityti daugiau

Fotoreportažai, Kultūra

Startavo jubiliejinis Klaipėdos pilies džiazo festivalis

Ketvirtadienį prasidėjo jubiliejinis 30-asis Klaipėdos pilies džiazo festivalis. Tiesioginę transliaciją galima kasdien žiūrėti naujienų portale tv3.lt. Ketvirtadienį Klaipėdos teatro aikštėje ...
2024-06-28
Skaityti daugiauPin It on Pinterest

Share This