P0

Kultūra

Klaipėdos pilies džiazo festivalyje – ir latviai

Atvira Klaipėda

Atvira Klaipėda
2022-06-28


Šiemet Klaipėdos pilies džiazo festivalyje pasirodys ir džiazo kolektyvas iš Rygos „FunCOOLio”, atliekantis autorines Baltic Fusion stiliaus kompozicijas.

Grupės pavadinimą sudaro du žodžiai: „funk“ (stiliaus pavadinimas) ir „Coolio“ – tai garsus R’n’B atlikėjas, itin populiarus 90-aisiais praeito šimtmečio metais. Daugiau kaip dešimtį metų drauge kuriantys ir grojantys muzikantai atlieka originalias kompozicijas, pasitelkdamas unikalų Hammond vargonų skambesį. Drąsiai eksperimentuodami proporcijomis, jie meistriškai maišo džiazą, roką, bliuzą, bosanovą ir akademinę muziką, išgaudami tobulą muzikinį kokteilį.

„Muzikinėms kompozicijoms nuolat ieškome savito ir įdomaus skambesio. Mums svarbus išskirtinumas, per kurį atrandame savo klausytoją. Kiekvienas kūrinys mums yra tarsi filmas, kuriame kiekvienas atliekame savo vaidmenį“ – pasakoja vienas iš grupės įkūrėjų, gitaristas Deniss Gradalevs.

„FunCOOLio” kolektyvą sudaro Georgijs Panfilovs (elektrinė gitara), Deniss Gradalevs (bosinė gitara), Jurijs Osipovičs (būgnai), Viktors Ritovs (Hammond) ir Valters Šmits (tenorinis saksofonas). Tokia sudėtimi jie koncertuoja daugiau kaip dešimtį metų.

XXVIII Klaipėdos pilies džiazo festivalio scenoje jie pasirodys liepos 7 d.

„Labai kviečiu nepraleisti šių charizmatiškų artistų pasirodymo. Jiems nereikia stengtis būti išskirtiniais – jie tiesiog yra išskirtiniai!” – sako festivalio organizatorė Inga Grubliauskienė.

XXVIII Klaipėdos pilies džiazo festivalis vyks liepos 6 – 9 d., Kruizinių laivų terminale. Visi renginiai nemokami.


  2022-06-28

  Parašykite komentarą

  El. pašto adresas nebus skelbiamas. Visų komentarų autorių IP adresai yra skelbiami viešai.

  Parama

  Jei Jums patinka „Atviros Klaipėdos" žurnalistų rengiami straipsniai ir tikite visiškai atviros bei nepriklausomos žiniasklaidos idėja - paremkite mus, nes į VšĮ „Klaipėda atvirai" sąskaitą pervedama parama yra pagrindinis mūsų pajamų šaltinis.

  Paremti
  Atviri dokumentai

  VšĮ „Klaipėda atvirai" kiekvieno mėnesio pradžioje skelbia, kiek per praėjusį sulaukė paramos. Taip pat - detalią atskaitą apie visas praėjusio mėnesio išlaidas.

  Čia galite rasti ir portalo Etikos kodeksą bei VšĮ „Klaipėda atvirai" dalininkų sąrašą.

  Su dokumentais galite susipažinti čia
  Informacija

  Portalas „Atvira Klaipėda” priklauso
  VšĮ „Klaipėda atvirai”. Plačiau apie įstaigą ir portalą galima paskaityti čia.

  Puslapio taisyklės. 

  Redakcijos tel. + 370 650 77550
  el. paštas: info@atviraklaipeda.lt