P0

Kriminalai ir nelaimės

Nubaustas prieš mažamečius smurtavęs vyras

Atvira Klaipėda

Atvira Klaipėda
2022-06-29


Trečiadienį, Klaipėdos apylinkės teismas, paskelbė, kad pilietis A. S. nuteistas už tai, kad smurtavęs prie mažamečius sukėlė fizinį skausmą ir nežymiai sutrikdė jų sveikatą.

Išplatintame pranešime nurodoma, kad 2021 m. rugsėjo 13 d. apie 21.00 val., namo kieme, Klaipėdos m., pilietis A.S. vaikui keliu sudavė smūgį į pilvą, o šalia buvusiam – kumščiu sudavė į dešinį skruostą.

Kaltinamasis neigė savo kaltę, tačiau ištyrus surinktus duomenis, teismas nusprendė, jog neginčytinai įrodyta, kad vienam mažamečiui buvo sukeltas fizinis skausmas, o kitam nežymiai sutrikdyta sveikata. Teismo sprendimu skirta 4 500 eurų dydžio baudą ir priteista iš kaltinamojo 1100 eurų neturtinės žalos.


  2022-06-29

  Parašykite komentarą

  El. pašto adresas nebus skelbiamas. Visų komentarų autorių IP adresai yra skelbiami viešai.

  Parama

  Jei Jums patinka „Atviros Klaipėdos" žurnalistų rengiami straipsniai ir tikite visiškai atviros bei nepriklausomos žiniasklaidos idėja - paremkite mus, nes į VšĮ „Klaipėda atvirai" sąskaitą pervedama parama yra pagrindinis mūsų pajamų šaltinis.

  Paremti
  Atviri dokumentai

  VšĮ „Klaipėda atvirai" kiekvieno mėnesio pradžioje skelbia, kiek per praėjusį sulaukė paramos. Taip pat - detalią atskaitą apie visas praėjusio mėnesio išlaidas.

  Čia galite rasti ir portalo Etikos kodeksą bei VšĮ „Klaipėda atvirai" dalininkų sąrašą.

  Su dokumentais galite susipažinti čia
  Informacija

  Portalas „Atvira Klaipėda” priklauso
  VšĮ „Klaipėda atvirai”. Plačiau apie įstaigą ir portalą galima paskaityti čia.

  Puslapio taisyklės. 

  Redakcijos adresas: Bangų g. 5A-3F, Klaipėda, LT-91250, Tel. + 370 650 77550
  el. paštas: info@atviraklaipeda.lt