P0

Spyglys

Buvęs rajono meras dažo fontaną*

Spyglys
2022-06-30


Spyglys supranta, kad buvusiems meras gyvenimas nėra saldus. Štai buvęs Klaipėdos rajono meras Vaclovas Dačkauskas vadovauja įmonei, kuri specializuojasi fontanų tame rajone išardymu, įrengimu, priežiūra ir kt.

Spyglio draugė „Atvira Klaipėda” yra pasakojusi, kaip ta įmonė – UAB „Gargždų komunalinės paslaugos” – laimėjo savivaldybės skelbtą konkursą įrengti fontaną Drevernos kaime. Laimėjo ir konkursą fontanui Drevernos kaime išardyti. Už atitinkamai 21 ir 12 tūkstančių eurų.

Tai buvo prie dar nenuverstos rajono valdžios. O jau naujajai valdžiai pagailo buvusio mero ir nutarė iš  jo vadovaujamos įmonės užsakyti dar ir fontano dažymo paslaugas. Tiesa, tik už kuklią, niekingą 1,6 tūkstančio eurų sumą.

Spyglio, moralas: nenusimink, Vaclovai, bus dar tų fontanų.

*Šios rubrikos nerekomenduojama skaityti susipykusiems su humoro jausmu ar stokojantiems fantazijos, nes nieko rimto čia tikrai nerasite, Spyglio humoras iš viso yra sunkiai suprantamas, lėkštas, juodas ir kandus. Rimtų dalykų ieškokite visose kitose „Atviros Klaipėdos” rubrikose.


  2022-06-30

  Parašykite komentarą

  El. pašto adresas nebus skelbiamas. Visų komentarų autorių IP adresai yra skelbiami viešai.

  Parama

  Jei Jums patinka „Atviros Klaipėdos" žurnalistų rengiami straipsniai ir tikite visiškai atviros bei nepriklausomos žiniasklaidos idėja - paremkite mus, nes į VšĮ „Klaipėda atvirai" sąskaitą pervedama parama yra pagrindinis mūsų pajamų šaltinis.

  Paremti
  Atviri dokumentai

  VšĮ „Klaipėda atvirai" kiekvieno mėnesio pradžioje skelbia, kiek per praėjusį sulaukė paramos. Taip pat - detalią atskaitą apie visas praėjusio mėnesio išlaidas.

  Čia galite rasti ir portalo Etikos kodeksą bei VšĮ „Klaipėda atvirai" dalininkų sąrašą.

  Su dokumentais galite susipažinti čia
  Informacija

  Portalas „Atvira Klaipėda” priklauso
  VšĮ „Klaipėda atvirai”. Plačiau apie įstaigą ir portalą galima paskaityti čia.

  Puslapio taisyklės. 

  Redakcijos tel. + 370 650 77550
  el. paštas: info@atviraklaipeda.lt