P0

Regionas

Klaipėdos rajone – tylos stovyklos

Atvira Klaipėda

Atvira Klaipėda
2022-06-30


Birželio 27-29 dienomis Klaipėdos rajono savivaldybės visuomenės sveikatos biuras surengė pirmąją „Tylos stovyklą“, kurios tikslas-  gerinti Klaipėdos rajono gyventojų psichologinę savijautą, emocinę būseną ir didinti sveikatos raštingumą.

Stovykla skirta dalyviams nuo 18 metų ir yra kompensuojama iš Klaipėdos rajono savivaldybės Visuomenės sveikatos biuro lėšų. Dalyviams buvo suteikiama nemokama nakvynė bei maitinimas. Visos suplanuotos programoje veiklos vyko nemokamai.

Į Lapiuose įsikūrusią sodybą „Prie šaltinio“ susirinkę stovyklos dalyviai paliko organizatoriams savo telefonus, laikrodžius ir pradėjo savo kelionę, skirtą labiau pažinti save, atrasti vidinę ramybę, stiprinti savo psichologinę sveikatą. Antrąją stovyklos dieną jie praktikavo buvimą čia ir dabar, mokėsi streso valdymo, emocijų paleidimo, atsipalaidavimo technikų, tyloje vėsinosi prie Lapių užtvankos.

Stovyklos metu buvo sudarytos sąlygos rūpintis ir fizine sveikata – vyko mankštos, šokio – judesio terapija, maistas buvo tiekiamas pagal biuro mitybos specialistų sudarytą valgiaraštį, kurio tikslas – sveika ir subalansuota mityba.

Paskutinę stovyklos dieną dalyviai pradėjo su jogos užsiėmimais, susipažindami su įvairiomis asanomis, kurias demonstravo lektorius Justinas Dabašinskas, pasinėrė į lektoriaus Linos Švirino skleidžiamus gongų garsus. Šokio judesio terapijos lektorė Karina Sana supažindino su 4 stichijomis –ugnimi, oru, žeme ir vandeniu, kurias dalyviai išreiškė per šokio judesius.

Rugpjūčio mėnesį numatomos dar dvi papildomas nemokamos stovyklos. Informacija apie registraciją į jas bus paskelbta facebook.com/visuomenessveikatosbiuras


  2022-06-30

  Parašykite komentarą

  El. pašto adresas nebus skelbiamas.

  Parama

  Jei Jums patinka „Atviros Klaipėdos" žurnalistų rengiami straipsniai ir tikite visiškai atviros bei nepriklausomos žiniasklaidos idėja - paremkite mus, nes į VšĮ „Klaipėda atvirai" sąskaitą pervedama parama yra pagrindinis mūsų pajamų šaltinis.

  Paremti
  Atviri dokumentai

  VšĮ „Klaipėda atvirai" kiekvieno mėnesio pradžioje skelbia, kiek per praėjusį sulaukė paramos. Taip pat - detalią atskaitą apie visas praėjusio mėnesio išlaidas.

  Čia galite rasti ir portalo Etikos kodeksą bei VšĮ „Klaipėda atvirai" dalininkų sąrašą.

  Su dokumentais galite susipažinti čia
  Informacija

  Portalas „Atvira Klaipėda” priklauso
  VšĮ „Klaipėda atvirai”. Plačiau apie įstaigą ir portalą galima paskaityti čia.

  Puslapio taisyklės. 

  Redakcijos adresas: Bangų g. 5A-3F, Klaipėda, LT-91250, Tel. + 370 650 77550
  el. paštas: info@atviraklaipeda.lt