P0

Verslas

Nuo penktadienio nebeliks UAB „Gatvių apšvietimas” (6)

Artūras Šulcas

Artūras Šulcas
2022-06-30


Klaipėdos miesto tarybai prieš metus nusprendus konsoliduoti dvi savo uždarąsias bendroves – prie UAB Klaipėdos autobusų parkas prijungti UAB  „Gatvių apšvietimas” – realus veiksmas įvyks tik dabar. Nuo liepos 1 d. „Gatvių apšvietimas” išnyks plačiame autobusų parko glėbyje.

Konsoliduotai įmonei vadovaus Vaidas Ramanauskas, pastaruoju metu patiriantis spaudimą dėl jam ir jo sutuoktinei Specialiųjų tyrimų tarnybos (STT) pareikštų įtarimų.

Diskusijos dėl šių įmonių konsolidavimo tęsėsi apie pusantrų metų. Ir nors kai kurie vietos politikai teigė, kad argumentai tokiai jungčiai nėra pagrįsti išsamiomis studijomis, esama daug nežinomybių, sprendimas buvo priimtas.

Klaipėdos savivaldybės administracijos direktorius Gintaras Neniškis tuomet teigė, kad jei įmonės nebus sujungtos, reikės skelbti konkursą, išrinkti naują „Gatvių apšvietimo“ vadovą ir jokių sutaupymų nebus.

„O jei priimame sprendimą, vadovas dirba su abiem bendrovėmis, kaip dabar, tik tai galima daryti dar efektyviau, pigiau ir geriau“, – tikino G. Neniškis.


  2022-06-30

  6 komentarai “Nuo penktadienio nebeliks UAB „Gatvių apšvietimas””

  1. Avatarlogiška (IP: 193.217.5.94)

   visas Klaipėdos savivaldybės įmones reiktų sujungti į vieną. Būtų mažiau direktorių, pavaduotojų, buhalterių ir daugiau tvarkos. Ir kavos mažiau išgertų dykaduoniai 🙂 O jei rimtai, tai savivaldos įmonių holdingas yra įprasta ES senųjų valstybių praktika. Jau ir LT Vyriausybė prabilo apie municipalinių įmonių stambinimo būtinybę, nes mažos neatsparios nei krizėms, nei normalių investicinių projektų gali vykdyti.

   • AvatarAnonimas (IP: 90.131.44.244)

    Valstybinė Simonas neatparios kam? Matinampsmis biudžeto. Saugumo stambių įmonių ne ką mažiau departamentų ir skyrių vadovu…

  2. AvatarAnonimas (IP: 90.131.44.244)

   Akims nejuokinga autobusai ir gatvių apšvietimas kartu vienoje įmonėje…??

   • AvatarAnonimas (IP: 90.131.44.244)

    Akims nejuokinga >>> Ar jums nejuokinga

   • AvatarLempa (IP: 85.232.138.203)

    Koks jums skirtumas, kaip vadinsis ir kas vadovaus, svarbu kad visi žibintai šviestų ir tamsių užkaborių mieste kuo mažiau beliktų. Žinoma, visuotinai įgyvendinti išmanų kiemų ir gatvių apšvietimą kainuoja ir, gal būt, nebus padaryta greitai, tačiau pamąsčius apie tai – bent pradėti?

  3. AvatarGyventoja (IP: 86.100.27.30)

   Nu naciort!!! Taip ir reikejo tiketis…

  Parašykite komentarą

  El. pašto adresas nebus skelbiamas.

  Parama

  Jei Jums patinka „Atviros Klaipėdos" žurnalistų rengiami straipsniai ir tikite visiškai atviros bei nepriklausomos žiniasklaidos idėja - paremkite mus, nes į VšĮ „Klaipėda atvirai" sąskaitą pervedama parama yra pagrindinis mūsų pajamų šaltinis.

  Paremti
  Atviri dokumentai

  VšĮ „Klaipėda atvirai" kiekvieno mėnesio pradžioje skelbia, kiek per praėjusį sulaukė paramos. Taip pat - detalią atskaitą apie visas praėjusio mėnesio išlaidas.

  Čia galite rasti ir portalo Etikos kodeksą bei VšĮ „Klaipėda atvirai" dalininkų sąrašą.

  Su dokumentais galite susipažinti čia
  Informacija

  Portalas „Atvira Klaipėda” priklauso
  VšĮ „Klaipėda atvirai”. Plačiau apie įstaigą ir portalą galima paskaityti čia.

  Puslapio taisyklės. 

  Redakcijos adresas: Bangų g. 5A-3F, Klaipėda, LT-91250, Tel. + 370 650 77550
  el. paštas: info@atviraklaipeda.lt