P0

Miestas

Pirmadienį bus atverta Sukilėlių gatvė (2)

Atvira Klaipėda

Atvira Klaipėda
2022-07-01


Klaipėdos senamiestyje esančioje Sukilėlių gatvėje baigiami remonto darbai. Ji bus atverta jau ateinantį pirmadienį.

Teatro aikštės link vedančioje gatvelėje panaudojant tiek esamus, tiek naujus akmenis, įrengtas lygesnis grindinys, baigiami kloti nauji pėsčiųjų takai, kurių aukščio skirtumas nuo važiuojamosios dalies – tik 3 cm. Šie pokyčiai leis užtikrinti sklandų ir patogų judėjimą, lengviau keliauti senamiesčiu bus ir judėjimo negalią turintiems gyventojams bei svečiams, taip pat mamoms ir tėčiams su vaikiškais vežimėliais. Atnaujinant gatvelę sutvarkyta ir lietaus nuotekų sistema, įrengtas naujas apšvietimas.

Atvėrus Sukilėlių gatvę, darbai persikelia į Didžiąją Vandens gatvę. Čia kapitalinis remontas bus baigtas per šiuos metus.

Tuo metu Vežėjų gatvėje darbai jau pabaigos link – kapitalinį remontą numatoma užbaigti per liepos mėnesį. Čia vyksta panašūs pokyčiai kaip ir Sukilėlių gatvėje – atnaujinamas grindinys, pėsčiųjų takai, apšvietimas, lietaus nuotekų sistema.  

Žvejų gatvėje darbų finišo tikimasi iki šių metų pabaigos. Šiuo metu intensyviai dirbama ruože nuo Biržos tilto iki sankirtos su Pasiuntinių gatve. Kaip ir planuota, iki birželio pabaigos įrengtos inžinerinės komunikacijos, gatvės pagrindai, liko įrengti akmens grindinį, o pėsčiųjų takus iškloti plokštėmis. Netrukus darbų aikštelė prasiplės iki Žvejų gatvės 10 pastato, o po kelių mėnesių – ir iki Pilies gatvės.

Rudenį planuojamas dar dviejų senamiesčio gatvelių – Teatro ir Daržų – atnaujinimo startas, čia remonto darbus numatoma baigti ateinantį pavasarį. Visų minėtų senamiesčio gatvių atnaujinimo darbų vertė – 3,5 mln. eurų. Taip pat yra parengtas ir šiuo metu  derinamas Aukštosios gatvės kapitalinio remonto projektas, tikimasi, kad netolimoje ateityje pavyks pradėti ir šios gatvės atnaujinimo darbus


  2022-07-01

  2 komentarai “Pirmadienį bus atverta Sukilėlių gatvė”

  1. AvatarVirginija (IP: 90.131.36.71)

   Tokioj gatvelėje,skaitau negerbiant nei klaipėdiečių nei senamiesčio tikras ralis,Grubliauskas gerbkite save ir gyventojus,nejaugi taip Nemylimi senamiesčio,Ar kreiptis kur kitur,bet galvoju ,kad ta beprasmiška,kai savo miesto nemyli, išskyrus pajūrį.Pagyvenk Pilies , Daržų, Sukilėlių,vadinamoji Teatro aikštėje.Tu taip myli senamiestį?

  2. AvatarAnonimas (IP: 95.112.102.162)

   PERKASU gatve !!!!!!! / Jokio ” SUKILIMO ” nebuvo, todel ir SUKILIMO gatves negali buti !!!!!

  Parašykite komentarą

  El. pašto adresas nebus skelbiamas. Visų komentarų autorių IP adresai yra skelbiami viešai.

  Parama

  Jei Jums patinka „Atviros Klaipėdos" žurnalistų rengiami straipsniai ir tikite visiškai atviros bei nepriklausomos žiniasklaidos idėja - paremkite mus, nes į VšĮ „Klaipėda atvirai" sąskaitą pervedama parama yra pagrindinis mūsų pajamų šaltinis.

  Paremti
  Atviri dokumentai

  VšĮ „Klaipėda atvirai" kiekvieną mėnesį skelbia, kiek per praėjusį sulaukė paramos. Taip pat - detalią atskaitą apie visas praėjusio mėnesio išlaidas.

  Čia galite rasti ir portalo Etikos kodeksą bei VšĮ „Klaipėda atvirai" dalininkų sąrašą.

  Su dokumentais galite susipažinti čia
  Informacija

  Portalas „Atvira Klaipėda” priklauso
  VšĮ „Klaipėda atvirai”. Plačiau apie įstaigą ir portalą galima paskaityti čia.

  Puslapio taisyklės. 

  Redakcijos tel. + 370 650 77550
  el. paštas: info@atviraklaipeda.lt