P0

Spyglys

Didelė neteisibe: kenkėjus myli labiau nei klientus*

Spyglys
2022-07-03


Štai apie kokią neteisibe Spygliui pranešė pasipiktinę Klaipėdos miesto socialinės paramos centro paslaugų gavėjai: įstaiga savo paslaugų gavėjams nupirko bilietų į nežinia kokios meninės vertės spektaklius už menkus 70 eurų.

O už kenkėjams naikinti skirtus dalykus sumokėjo daugiau nei dvigubai – 150 Eur! Tai negi kenkėjai valdžiai yra brangesni nei paslaugų gavėjai, piktinasi jie.

Spyglys čia liko kažko nesupratęs, bet pritaria: didelė neteisibe. Ir dėl visa ko moralizuoja: tai besiskųsdami, galite patys būti į kenkėjų sąrašą įrašyti…

*Šios rubrikos nerekomenduojama skaityti susipykusiems su humoro jausmu ar stokojantiems fantazijos, nes nieko rimto čia tikrai nerasite, Spyglio humoras iš viso yra sunkiai suprantamas, lėkštas, juodas ir kandus. Rimtų dalykų ieškokite visose kitose „Atviros Klaipėdos” rubrikose.


  2022-07-03

  Parašykite komentarą

  El. pašto adresas nebus skelbiamas. Visų komentarų autorių IP adresai yra skelbiami viešai.

  Parama

  Jei Jums patinka „Atviros Klaipėdos" žurnalistų rengiami straipsniai ir tikite visiškai atviros bei nepriklausomos žiniasklaidos idėja - paremkite mus, nes į VšĮ „Klaipėda atvirai" sąskaitą pervedama parama yra pagrindinis mūsų pajamų šaltinis.

  Paremti
  Atviri dokumentai

  VšĮ „Klaipėda atvirai" kiekvieno mėnesio pradžioje skelbia, kiek per praėjusį sulaukė paramos. Taip pat - detalią atskaitą apie visas praėjusio mėnesio išlaidas.

  Čia galite rasti ir portalo Etikos kodeksą bei VšĮ „Klaipėda atvirai" dalininkų sąrašą.

  Su dokumentais galite susipažinti čia
  Informacija

  Portalas „Atvira Klaipėda” priklauso
  VšĮ „Klaipėda atvirai”. Plačiau apie įstaigą ir portalą galima paskaityti čia.

  Puslapio taisyklės. 

  Redakcijos tel. + 370 650 77550
  el. paštas: info@atviraklaipeda.lt