P0

Kultūra

Klaipėdoje bus pristatomas Donato Bielkausko projektas „Mirštantis. Miestas. Gyvenimui.“

Atvira Klaipėda

Atvira Klaipėda
2022-07-04


Liepos 7 d. 18 val. vyks autorinis Donato Bielkausko projekto pristatymas „Mirštantis. Miestas. Gyvenimui.“ Ši audiovizualinė instaliacija veiks iki liepos 10 d. Klaipėdos kultūrų komunikacijų centro parodų rūmuose. O liepos 21 d. 19 val. Klaipėdos piliavietėje, įvyks Donato Bielkausko koncertas.

Pasitelkdamas garso ir vaizdo priemones, Donatas Bielkauskas kuria Klaipėdos miesto garsovaizdį, jungiantį savo prigimtimi skirtingus turinius, t. y. industrinį Klaipėdos peizažą su pajūrio kraštovaizdžiu ir natūraliais gamtos garsais. Šių dviejų, dažnai prieštaringų ir nesusikalbančių polių santykį įgarsina D. Bielkausko įrašyta naktinė Klaipėdos garsų panorama, pramoniniai uosto ūžesiai, kuriems oponuoja – skaidri Donato ambient muzika, elektroninės pamario fokloro transkripcijos, gamtos gyvybė.

Instaliacijos metu muzikinę programą papildys Klaipėdos vaizdiniai: industrinis peizažas persiklojantis su natūraliu gamtos kraštovaizdžiu. Negyva jungsis su gyvu, pereidama iš vieno į kitą arba drastiškai viena kitą naikindama.


  2022-07-04

  Parašykite komentarą

  El. pašto adresas nebus skelbiamas. Visų komentarų autorių IP adresai yra skelbiami viešai.

  Parama

  Jei Jums patinka „Atviros Klaipėdos" žurnalistų rengiami straipsniai ir tikite visiškai atviros bei nepriklausomos žiniasklaidos idėja - paremkite mus, nes į VšĮ „Klaipėda atvirai" sąskaitą pervedama parama yra pagrindinis mūsų pajamų šaltinis.

  Paremti
  Atviri dokumentai

  VšĮ „Klaipėda atvirai" kiekvieno mėnesio pradžioje skelbia, kiek per praėjusį sulaukė paramos. Taip pat - detalią atskaitą apie visas praėjusio mėnesio išlaidas.

  Čia galite rasti ir portalo Etikos kodeksą bei VšĮ „Klaipėda atvirai" dalininkų sąrašą.

  Su dokumentais galite susipažinti čia
  Informacija

  Portalas „Atvira Klaipėda” priklauso
  VšĮ „Klaipėda atvirai”. Plačiau apie įstaigą ir portalą galima paskaityti čia.

  Puslapio taisyklės. 

  Redakcijos tel. + 370 650 77550
  el. paštas: info@atviraklaipeda.lt