P0

Regionas

Rudenį prasidės Klaipėdos rajono apšvietimo tinklo modernizavimas

Atvira Klaipėda

Atvira Klaipėda
2022-07-04


Klaipėdos rajono savivaldybė jau pasirašė sutartį su rangovu, kuris modernizuos viso rajono apšvietimo tinklus. Konkursą laimėjusi įmonė UAB „Indikacija“ darbus atlikti įsipareigojo per 9 mėnesius, darbai turėtų prasidėti rudenį. Šis projektas, kurio vertė beveik du milijonai eurų, palies visas seniūnijas. Bus keičiami ne tik seni tinklai, atramos, bet ir keli tūkstančiai šviestuvų.

Šiam projektui buvo gautas ir 900 tūkstančių eurų siekiantis valstybės finansavimas. Antra tiek skiria Savivaldybė, o visų darbų vertė – kiek daugiau nei 1,8 milijono eurų.

Visame rajone bus pakeisti net 3 tūkstančiai šviestuvų, dar 1 tūkstantis bus pakabinta naujų. Taip pat sumontuotos naujos valdymo spintos, o ten kur būtina – pakeistos naujos atramos, elektros kabeliai.

Planuose ir kitas projektas – rajono apšvietimo tinklų plėtra, kurio metu bus apšviestos ir tos gatvės bei gyvenvietėse, kuriose to niekada nebuvo.


  2022-07-04

  Parašykite komentarą

  El. pašto adresas nebus skelbiamas. Visų komentarų autorių IP adresai yra skelbiami viešai.

  Parama

  Jei Jums patinka „Atviros Klaipėdos" žurnalistų rengiami straipsniai ir tikite visiškai atviros bei nepriklausomos žiniasklaidos idėja - paremkite mus, nes į VšĮ „Klaipėda atvirai" sąskaitą pervedama parama yra pagrindinis mūsų pajamų šaltinis.

  Paremti
  Atviri dokumentai

  VšĮ „Klaipėda atvirai" kiekvieno mėnesio pradžioje skelbia, kiek per praėjusį sulaukė paramos. Taip pat - detalią atskaitą apie visas praėjusio mėnesio išlaidas.

  Čia galite rasti ir portalo Etikos kodeksą bei VšĮ „Klaipėda atvirai" dalininkų sąrašą.

  Su dokumentais galite susipažinti čia
  Informacija

  Portalas „Atvira Klaipėda” priklauso
  VšĮ „Klaipėda atvirai”. Plačiau apie įstaigą ir portalą galima paskaityti čia.

  Puslapio taisyklės. 

  Redakcijos tel. + 370 650 77550
  el. paštas: info@atviraklaipeda.lt