P0

Spyglys

Vandentiekininkai turi fantazijos* (6)

Spyglys
2022-07-04


 „Kisa, kam tau pinigai, – juk tu neturi fantazijos” ,- taip ar panašiai į savo nuotykių bendražygį kreipėsi Ostapas Benderis, legendinis Odesos šmaikštuolių Ilfo ir Petrovo personažas.

O štai AB „Klaipėdos vanduo” žmonės fantazijos turi. Jie už 31,46 Eur nupirko „Visos bendrovės darbuotojų mokymus”. Ko už tokią „nykštukinę” sumą kas išmokė visus visutėlius 334 bendrovės darbuotojus – nuo generalinio vado iki santechnikų – Spygliui nepavyko sužinoti.

Bet jis žino, kad mokslai tęsėsi bene visą birželio mėnesio savaitę. Įdomu kur? Ir kas tie mokytojai, mokiną po „pigiaja”?

*Šios rubrikos nerekomenduojama skaityti susipykusiems su humoro jausmu ar stokojantiems fantazijos, nes nieko rimto čia tikrai nerasite, Spyglio humoras iš viso yra sunkiai suprantamas, lėkštas, juodas ir kandus. Rimtų dalykų ieškokite visose kitose „Atviros Klaipėdos” rubrikose.


  2022-07-04

  6 komentarai “Vandentiekininkai turi fantazijos*”

  1. AvatarMartynui (IP: 86.100.178.161)

   Kiek galit rašyt su klaidom? Taupot korektorei?

   • AvatarMartynas Vainorius (IP: 78.61.50.37)

    Apie kokią korektorę jūs čia fantazuojate? Paskaitykite mūsų mėnesines finansines ataskaitas ir bus aišku, kas ir kur čia ką taupo. Ir vietoje tuščio moralizavimo galėtumėte pasinaudoti po kiekvienu tekstu esančia funkcija “pranešti klaidą”.

  2. AvatarNeapsiskaitęs (IP: 78.62.41.58)

   O gal žinot gerbiamieji ar numanote, kodėl staiga pagerėjo vandens kokybė Paryžiaus Komunos gatvėje iš čiaupo nuo apytiksliai Balandžio mėnesio? Iki tol jo gėrimas pykindavo, dabar tikrai geras.

   • AvatarRamass (IP: 78.57.146.158)

    Nejuokinga. Nes nesididina paveikslėlis. Kitaip tariant , įdedat anekdotą , kurio neimanoma skaityti , o po to patys dar bandote papasakoti. O gaunasi nejuokingai.

   • AvatarNeapsiskaitęs (IP: 78.62.41.58)

    Aš bandau suprasti – ar man vaidenasi ar Ramas sako kad šio komentaro autorius yra ir šio straipsnio autorius?

   • AvatarRamass (IP: 78.57.146.158)

    Ne. Ramass sako , kad šiam puslapiui dar toli iki normalaus naujienų portalo. Ypač naudojant mobilioje versijoje. Vien dėl šios priežasties gaunasi , kad atsakiau Jums.

  Parašykite komentarą

  El. pašto adresas nebus skelbiamas. Visų komentarų autorių IP adresai yra skelbiami viešai.

  Parama

  Jei Jums patinka „Atviros Klaipėdos" žurnalistų rengiami straipsniai ir tikite visiškai atviros bei nepriklausomos žiniasklaidos idėja - paremkite mus, nes į VšĮ „Klaipėda atvirai" sąskaitą pervedama parama yra pagrindinis mūsų pajamų šaltinis.

  Paremti
  Atviri dokumentai

  VšĮ „Klaipėda atvirai" kiekvieną mėnesį skelbia, kiek per praėjusį sulaukė paramos. Taip pat - detalią atskaitą apie visas praėjusio mėnesio išlaidas.

  Čia galite rasti ir portalo Etikos kodeksą bei VšĮ „Klaipėda atvirai" dalininkų sąrašą.

  Su dokumentais galite susipažinti čia
  Informacija

  Portalas „Atvira Klaipėda” priklauso
  VšĮ „Klaipėda atvirai”. Plačiau apie įstaigą ir portalą galima paskaityti čia.

  Puslapio taisyklės. 

  Redakcijos tel. + 370 650 77550
  el. paštas: info@atviraklaipeda.lt