P0

Politika

Valstybiniai apdovanojimai atkeliaus ir į Klaipėdą

Atvira Klaipėda

Atvira Klaipėda
2022-07-06


Prezidentas Gitanas Nausėda Valstybės dienos proga už nuopelnus Lietuvai ir Lietuvos vardo garsinimą pasaulyje apdovanojo Lietuvos ir užsienio valstybių piliečius. Tarp apdovanotųjų – ir keturi klaipėdiečiai bei uostamiestyje dirbantys asmenys.

Ordino „Už nuopelnus Lietuvai“ Karininko kryžiumi apdovanotas Lietuvos muzikos ir teatro akademijos Klaipėdos fakulteto profesorius, režisierius Bernardas Gytis Padegimas, „išskirtiniais spektakliais praturtinęs Lietuvos kultūrą ir meną”.

Gytis Padegimas pastaruoju metu Klaipėdos muzikiniame teatre režisavo keletą spektaklių. Roberto Dačkaus (Prezidentūra) nuotr.

Ordino „Už nuopelnus Lietuvai“ Riterio kryžiumi apdovanoti ilgametis Lietuvos studentų krepšinio lygos prezidentas Rimantas Cibauskas, „reikšmingai prisidėjęs prie Lietuvos krepšinio vystymo strategijos kūrimo ir krepšinio plėtros įgyvendinimo” ir Ramunė Kumpienė, Klaipėdos Vlado Knašiaus krepšinio mokyklos trenerė, ilgametė Lietuvos merginų ir moterų krepšinio trenerė, kaip reikšmingai prisidėjusi prie moterų krepšinio plėtros.

Ordino „Už nuopelnus Lietuvai“ medalis įteiktas ir skulptoriui Arūnui Sakalauskui, dekrete vadinant monumentalumu ir įtaigumu, dėmesiu Lietuvos istorijai ir iškilioms jos asmenybėms pasižyminčių darbų autoriui.

„Šiandien mes atsidėkojame tiems, kurie savo nenuilstamu darbu svarbiose visuomenės gyvenimo srityse nusipelnė mūsų dėmesio ir didžiausios pagarbos. Kiekvieno iš Jūsų pavyzdys ir gyvenimo istorija mums yra ir neįkainojama pamoka, ir įkvėpimo šaltinis. Geriau nei bet kas kitas žinote, kiek daug gėrio ir šviesos gali atnešti tiek nauja gera idėja, tiek ir pasiaukojamas kasdienis darbas. Kaip svarbu burti bendraminčius, pelnyti jų pasitikėjimą ir bendromis jėgomis siekti išsikeltų tikslų. Iš Jūsų pastangų, kaip iš gražiausios mozaikos detalių, galiausiai susideda tai, ką gražiausio ir tauriausio turime savo šalyje. Savo žiniomis, patirtimi, moraline laikysena Jūs puošiate ir praturtinate bendrus mūsų namus“, – ceremonijos metu kalbėjo prezidentas.


  2022-07-06

  Parašykite komentarą

  El. pašto adresas nebus skelbiamas.

  Parama

  Jei Jums patinka „Atviros Klaipėdos" žurnalistų rengiami straipsniai ir tikite visiškai atviros bei nepriklausomos žiniasklaidos idėja - paremkite mus, nes į VšĮ „Klaipėda atvirai" sąskaitą pervedama parama yra pagrindinis mūsų pajamų šaltinis.

  Paremti
  Atviri dokumentai

  VšĮ „Klaipėda atvirai" kiekvieno mėnesio pradžioje skelbia, kiek per praėjusį sulaukė paramos. Taip pat - detalią atskaitą apie visas praėjusio mėnesio išlaidas.

  Čia galite rasti ir portalo Etikos kodeksą bei VšĮ „Klaipėda atvirai" dalininkų sąrašą.

  Su dokumentais galite susipažinti čia
  Informacija

  Portalas „Atvira Klaipėda” priklauso
  VšĮ „Klaipėda atvirai”. Plačiau apie įstaigą ir portalą galima paskaityti čia.

  Puslapio taisyklės. 

  Redakcijos adresas: Bangų g. 5A-3F, Klaipėda, LT-91250, Tel. + 370 650 77550
  el. paštas: info@atviraklaipeda.lt