P0

Kultūra

Leonas Somovas pristatys tarpinius rezidencijos Klaipėdoje rezultatus

Atvira Klaipėda

Atvira Klaipėda
2022-07-07


Klaipėdos kultūrų komunikacijų centre (KKKC) prasidėjo šių metų meno rezidencijų programa. Iki gruodžio čia atvyks 7 menininkai grafikai, tapytojai, fotografai, skulptoriai, muzikos kūrėjai. Rezidencijos metu menininkai įgyvendins asmeninius projektus, bendraus su vietos bendruomenėmis, rengs įvairias kūrybines ir meistriškumo dirbtuves. Vienas jų, žinomas muzikos prodiuseris Leonas Somovas, jau beveik mėnesį gyvena ir kuria Klaipėdoje.

KKKC nuotr.

Nors kūrėjas labiau žinomas kaip vienas sėkmingiausių muzikos prodiuserių, jis taip pat ir fotografuoja, kuria garso ir vaizdo instaliacijas. Vienas iš tokių darbų, sukurtas kartu su Dariumi Žičkumi, buvo pristatytas galerijoje Belgijoje ir Vilniaus galerijoje „Vartai“.

Rezidencijos metu L. Somovas fiksuoja KKKC kasdienybės akimirkas, įrašinėja garsus, dalinasi patirtimis su vietos muzikos kūrėjais, taip pat kuria muzikinį dienoraštį, kuriuo dalinasi savo socialiniuose tinkluose.

Autorius šiuo projektu siekia sujungti didžiausias savo aistras – muziką ir analoginę fotografiją.

L. Somovo rezidencijos ir kūrybinių dirbtuvių tarpinius rezultatus organizatoriai kviečia išgirsti ir išvysti jau šį penktadienį, liepos 8 d., 18 val., Parodų rūmuose, o galutinė audiovizualinė instaliacija bus pristatyta rugpjūčio mėnesį. Prieš rezultatų pristatymą ketvirtadienį kūrėjas surengs koncertą Palangoje muzikos erdvėje „Oldman Parkas“.

KKKC rezidencijų programa, skirta Lietuvos ir užsienio menininkams, kuratoriams, tyrėjams ir kitiems kūrėjams, suteikia galimybę gyventi ir kurti Klaipėdos senamiestyje, įgyvendinti individualius projektus, bendradarbiauti su vietos bendruomene, inicijuoti bei įsitraukti į KKKC kultūrines veiklas.


  Kultūros straipsnių vidus

  2022-07-07

  Parašykite komentarą

  El. pašto adresas nebus skelbiamas. Visų komentarų autorių IP adresai yra skelbiami viešai.

  Parama

  Jei Jums patinka „Atviros Klaipėdos" žurnalistų rengiami straipsniai ir tikite visiškai atviros bei nepriklausomos žiniasklaidos idėja - paremkite mus, nes į VšĮ „Klaipėda atvirai" sąskaitą pervedama parama yra pagrindinis mūsų pajamų šaltinis.

  Paremti
  Atviri dokumentai

  VšĮ „Klaipėda atvirai" kiekvieno mėnesio pradžioje skelbia, kiek per praėjusį sulaukė paramos. Taip pat - detalią atskaitą apie visas praėjusio mėnesio išlaidas.

  Čia galite rasti ir portalo Etikos kodeksą bei VšĮ „Klaipėda atvirai" dalininkų sąrašą.

  Su dokumentais galite susipažinti čia
  Informacija

  Portalas „Atvira Klaipėda” priklauso
  VšĮ „Klaipėda atvirai”. Plačiau apie įstaigą ir portalą galima paskaityti čia.

  Puslapio taisyklės. 

  Redakcijos adresas: Bangų g. 5A-3F, Klaipėda, LT-91250, Tel. + 370 650 77550
  el. paštas: info@atviraklaipeda.lt