P0

Miestas

Aludarių dienos festivalyje pasirodys žinomi šalies atlikėjai (1)

Atvira Klaipėda

Atvira Klaipėda
2022-07-08


Liepos 16 dieną „Švyturys Brewery” alaus darykloje vyks tarptautinis Aludarių dienos festivalis. Viena iš pagrindinių zonų, vos patekus į festivalio teritoriją – maisto vagonėlių „miestelis.“ Svečiai galės rinktis net iš keliolikos tokių restoranų ant ratų. Kiekvienas galės atrasti Azijos virtuvės skonius, taip pat aštrius užkandžius, greitojo maisto, barbekiu bei tradicinius žuvies patiekalus.

Vyks degustacija specialiai įrengtoje degustacijų erdvėje. Joje bus galima paragauti ne tik lietuviškų, bet ir užsienio alaus daryklų eksperimentų. Patyrę aludarystės meistrai plačiau papasakos apie ragaujamą alaus rūšį, ją lydintį poskonį bei su kuo visa tai dera.

Gyva muzika gros net trijose scenose – „Bhouse“, „Aludarių“ ir „Plytų“, kuriose bus galima išvysti tokius žinomus šalies atlikėjus kaip „BA.“, „Solo Ansamblis“, „Golden Parazyth“, Evgenya Redko bei kitus. Ant scenos lips ir pirmą kartą į festivalį net iš Danijos atvykstanti grupė „First Hate.“ Scenoje pasirodys ir humoristai Dominykas Klajumas ir Paul De Miko.

Po gamybines erdves vyks daugybę aludarystės subtilybių atskleidžiančios ekskursijos, padedančios atrasti alaus gimimo procesus. Visi norintys dalyvauti kviečiami registruotis iš anksto, nes vietų skaičius ribotas.


  2022-07-08

  Vienas komentaras apie “Aludarių dienos festivalyje pasirodys žinomi šalies atlikėjai”

  1. Avatar... (IP: 78.56.191.152)

   Myžalo dienos.

  Parašykite komentarą

  El. pašto adresas nebus skelbiamas. Visų komentarų autorių IP adresai yra skelbiami viešai.

  Parama

  Jei Jums patinka „Atviros Klaipėdos" žurnalistų rengiami straipsniai ir tikite visiškai atviros bei nepriklausomos žiniasklaidos idėja - paremkite mus, nes į VšĮ „Klaipėda atvirai" sąskaitą pervedama parama yra pagrindinis mūsų pajamų šaltinis.

  Paremti
  Atviri dokumentai

  VšĮ „Klaipėda atvirai" kiekvieno mėnesio pradžioje skelbia, kiek per praėjusį sulaukė paramos. Taip pat - detalią atskaitą apie visas praėjusio mėnesio išlaidas.

  Čia galite rasti ir portalo Etikos kodeksą bei VšĮ „Klaipėda atvirai" dalininkų sąrašą.

  Su dokumentais galite susipažinti čia
  Informacija

  Portalas „Atvira Klaipėda” priklauso
  VšĮ „Klaipėda atvirai”. Plačiau apie įstaigą ir portalą galima paskaityti čia.

  Puslapio taisyklės. 

  Redakcijos tel. + 370 650 77550
  el. paštas: info@atviraklaipeda.lt