P0

Kriminalai ir nelaimės

Lombardai nuslėpė beveik 1 mln. eurų mokesčių

Atvira Klaipėda

Atvira Klaipėda
2022-07-11


Klaipėdos apygardos prokuratūra baigė tyrimą dėl lombardų veikla besiverčiančiose ir su jomis susijusiose įmonėse vykdytų finansinių bei kitų nusikaltimų. Kaltinimai pareikšti 10-čiai fizinių asmenų bei 8-iems Lietuvoje veikiantiems juridiniams asmenims dėl apgaulingo įmonių apskaitos tvarkymo, neatvaizduojant buhalterinėje apskaitoje dalies daiktų pardavimų, pelno gavimo, darbuotojų darbo užmokesčio mokėjimo bei dėl siekimo išvengti mokesčių, teikiant neteisingus duomenis apie bendrovių pajamas, pelną ir turtą.

Be to, trims įmonėms bei už jų veiklą atsakingiems asmenims buvo pareikšti kaltinimai ir dėl nusikalstamu būdu gauto turto legalizavimo.

Tyrimas dėl galimai neteisėtos Klaipėdos apskrityje ir kituose Lietuvos miestuose esančiuose lombarduose vykdytos veiklos buvo pradėtas dar 2016 m.

Šioje baudžiamojoje byloje civilinių ieškinių suma siekia beveik 1 mln. eurų.


  2022-07-11

  Parašykite komentarą

  El. pašto adresas nebus skelbiamas.

  Parama

  Jei Jums patinka „Atviros Klaipėdos" žurnalistų rengiami straipsniai ir tikite visiškai atviros bei nepriklausomos žiniasklaidos idėja - paremkite mus, nes į VšĮ „Klaipėda atvirai" sąskaitą pervedama parama yra pagrindinis mūsų pajamų šaltinis.

  Paremti
  Atviri dokumentai

  VšĮ „Klaipėda atvirai" kiekvieno mėnesio pradžioje skelbia, kiek per praėjusį sulaukė paramos. Taip pat - detalią atskaitą apie visas praėjusio mėnesio išlaidas.

  Čia galite rasti ir portalo Etikos kodeksą bei VšĮ „Klaipėda atvirai" dalininkų sąrašą.

  Su dokumentais galite susipažinti čia
  Informacija

  Portalas „Atvira Klaipėda” priklauso
  VšĮ „Klaipėda atvirai”. Plačiau apie įstaigą ir portalą galima paskaityti čia.

  Puslapio taisyklės. 

  Redakcijos adresas: Bangų g. 5A-3F, Klaipėda, LT-91250, Tel. + 370 650 77550
  el. paštas: info@atviraklaipeda.lt