P0

Spyglys

Liberalūs atminties sutrikimai?* (2)

Spyglys
2022-07-13


Spyglys neabejoja, kad valdininkų kraujo trokštančiai tautai tikrai buvo smagu klausytis, kaip antradienį vykusio mūsų miestelio Tarybos Kontrolės komiteto posėdžio metu opozicionieriai liberalai Saulius Budinas ir Alina Velykienė prausė Savivaldybės administraciją dėl to, kad jos valdoma „Klaipėdos energija” vis dar nemokamai naudojasi kai kuriais miestui priklausančiais šilumos tinklais Gintaro ir Liepojos gatvėse.

„Turėjote įsivertinti ir daryti sprendimus dėl jų. Ar yra įvertinti šie tinklai?” – griežtai rėžė Saulius.

O jo kolegė Alina kaip visada nepagailėjo ir didesnės lekcijos. „Tai ką jūs leidžiate sau elgtis, neatitinka įstatymo normos. <…> „Klaipėdos energija” tegul moka nuomos mokestį už mūsų turtą. <…> Jūs negalit taip savivaliauti. <…> Kokią nešit atsakomybę, kad Klaipėdos miesto biudžetas iš savo valdomo turto negauna naudos?” – ir taip toliau, ir panašiai.

Paklausęs šio performanso Spyglys nuėjo pas savo draugus į Registrų centrą, kurie jam atraportavo: šilumos tinklus Gintaro g. 1 uostamiesčio savivaldybei valstybė perdavė 2012 m. spalio 25 d., Liepojos g. 5 – 2012 m. spalio 23 d.

Tai gal ta proga, gerbiamieji liberalai, primintumėte tautai, kada abu vadovavote mūsų miestelio Savivaldybės administracijai ir kaip ten tada buvo su tuo elgesiu bei atsakomybe? Ar Spygliui reikėtų panaršyti ir skaitytojams iškloti tikslias biografijos datas?

*Šios rubrikos nerekomenduojama skaityti susipykusiems su humoro jausmu ar stokojantiems fantazijos, nes nieko rimto čia tikrai nerasite, Spyglio humoras iš viso yra sunkiai suprantamas, lėkštas, juodas ir kandus. Rimtų dalykų ieškokite visose kitose „Atviros Klaipėdos” rubrikose.


  2022-07-13

  2 komentarai “Liberalūs atminties sutrikimai?*”

  1. AvatarSpygliui reikėtų panaršyti (IP: 88.118.55.202)

   2012 m administracijos direktore buvo Simonavičiūtė 🙂

  Parašykite komentarą

  El. pašto adresas nebus skelbiamas.

  Parama

  Jei Jums patinka „Atviros Klaipėdos" žurnalistų rengiami straipsniai ir tikite visiškai atviros bei nepriklausomos žiniasklaidos idėja - paremkite mus, nes į VšĮ „Klaipėda atvirai" sąskaitą pervedama parama yra pagrindinis mūsų pajamų šaltinis.

  Paremti
  Atviri dokumentai

  VšĮ „Klaipėda atvirai" kiekvieno mėnesio pradžioje skelbia, kiek per praėjusį sulaukė paramos. Taip pat - detalią atskaitą apie visas praėjusio mėnesio išlaidas.

  Čia galite rasti ir portalo Etikos kodeksą bei VšĮ „Klaipėda atvirai" dalininkų sąrašą.

  Su dokumentais galite susipažinti čia
  Informacija

  Portalas „Atvira Klaipėda” priklauso
  VšĮ „Klaipėda atvirai”. Plačiau apie įstaigą ir portalą galima paskaityti čia.

  Puslapio taisyklės. 

  Redakcijos adresas: Bangų g. 5A-3F, Klaipėda, LT-91250, Tel. + 370 650 77550
  el. paštas: info@atviraklaipeda.lt