P0

Spyglys

„O kas jūs būsit tokia?”*

Spyglys
2022-07-14


„Ačiū, gerbiamoji, Asta Digriene, galėtumėt taip neišsišokti, o pakelt rankutę, kad jūs norit pasisakyti”, – ketvirtadienį Miesto ūkio ir aplinkosaugos komiteto posėdyje jos pirmininkas Alvidas Š. sudrausmino savivaldybės administracijos sekretoriato vyresniąją patarėją, kurios jis, kaip paaiškėjo, dar ir nepažino.

„O kas jūs būsit tokia?”- toliau be užuolankų tęsė Alvidas, prieš tai ilgai kamantinėjęs personalo skyriaus darbuotoją Editą D., labai išsamiai pristačiusią miesto savivaldybės biudžetinių įstaigų vadovų darbo apmokėjimo sistemos pokyčius, kurie kažkodėl visai nepatiko komiteto pirmininkui.

Spyglys prisipažįsta esąs nusivylęs nedžentelmenišku komiteto pirmininko poelgiu ir ta proga leis sau pamoralizuoti: ar gražu kabinėtis prie jaunų simpatiškų moterų, Alvidai, ir dar jų klausinėti, o kas jos tokios būsiančios, ar gražu?

ios rubrikos nerekomenduojama skaityti susipykusiems su humoro jausmu ar stokojantiems fantazijos, nes nieko rimto čia tikrai nerasite, Spyglio humoras iš viso yra sunkiai suprantamas, lėkštas, juodas ir kandus. Rimtų dalykų ieškokite visose kitose „Atviros Klaipėdos” rubrikose.


  2022-07-14

  Parašykite komentarą

  El. pašto adresas nebus skelbiamas.

  Parama

  Jei Jums patinka „Atviros Klaipėdos" žurnalistų rengiami straipsniai ir tikite visiškai atviros bei nepriklausomos žiniasklaidos idėja - paremkite mus, nes į VšĮ „Klaipėda atvirai" sąskaitą pervedama parama yra pagrindinis mūsų pajamų šaltinis.

  Paremti
  Atviri dokumentai

  VšĮ „Klaipėda atvirai" kiekvieno mėnesio pradžioje skelbia, kiek per praėjusį sulaukė paramos. Taip pat - detalią atskaitą apie visas praėjusio mėnesio išlaidas.

  Čia galite rasti ir portalo Etikos kodeksą bei VšĮ „Klaipėda atvirai" dalininkų sąrašą.

  Su dokumentais galite susipažinti čia
  Informacija

  Portalas „Atvira Klaipėda” priklauso
  VšĮ „Klaipėda atvirai”. Plačiau apie įstaigą ir portalą galima paskaityti čia.

  Puslapio taisyklės. 

  Redakcijos adresas: Bangų g. 5A-3F, Klaipėda, LT-91250, Tel. + 370 650 77550
  el. paštas: info@atviraklaipeda.lt