P0

Kriminalai ir nelaimės

Apsimetėliai iš moters išviliojo 713 eurų

Atvira Klaipėda

Atvira Klaipėda
2022-07-15


Klaipėdos apylinkės teismo nuosprendžiu piliečiai M. K. ir V. O. nuteisti už apsimetinėjimą policijos pareigūnu ir valdybos pirmininku. Sukčiai iš moters išviliojo 713 eurų.

Nukentėjusioji nurodė, kad jai būnant namuose, į laidinį telefoną paskambino vyras, kuris prisistatė namų valdybos pirmininku ir teigė, kad yra neužskaityta mokesčių dėl padirbtų pinigų. Tada vyras pasakė, kad perduoda telefoną kitam asmeniui, kuris, prisistatęs policijos pareigūnu, patikino, kad reikia parašyti pareiškimą, kadangi yra suimti trys pinigų padirbinėtojai.

Buvo susitarta, kad į namus atvyks policijos pareigūnas. Įleidus apsimetėlį pareigūną į vidų, šis paprašė parodyti pinigus, kadangi juos reikia nufotografuoti. Jie kartu nuėjo į miegamąjį, kur dėžutėje buvo 3 kupiūros po 100 eurų ir 8 kupiūros po 50 eurų. Pinigus išdėliojo ant lovos. Vyriškis pinigus nufotografavo, tada, nieko nesakęs, griebė nuo lovos ir išbėgo iš buto. Bėgdamas lauk, jis paėmė ir moters piniginę. Visą tą laiką, kol apsimetėlis buvo namuose, ji bendravo su kitu vyriškiu per laidinį telefoną. Telefonu nukentėjusiajai pasakė, kad pinigai tuoj bus parnešti, ir nutraukė pokalbį su ja. Supratusi, kad yra apgauta sukčių, ji pranešė apie įvykį dukrai, kuri iškvietė policijos pareigūnus.

Kaltinamajam M. K,. kuris yra yra 19 kartų teistas už įvairius nusikaltimus, teismas skyrė 1,5 metų, o V. O. – vienerių metų laisvės atėmimo bausmę.


  2022-07-15

  Parašykite komentarą

  El. pašto adresas nebus skelbiamas. Visų komentarų autorių IP adresai yra skelbiami viešai.

  Parama

  Jei Jums patinka „Atviros Klaipėdos" žurnalistų rengiami straipsniai ir tikite visiškai atviros bei nepriklausomos žiniasklaidos idėja - paremkite mus, nes į VšĮ „Klaipėda atvirai" sąskaitą pervedama parama yra pagrindinis mūsų pajamų šaltinis.

  Paremti
  Atviri dokumentai

  VšĮ „Klaipėda atvirai" kiekvieno mėnesio pradžioje skelbia, kiek per praėjusį sulaukė paramos. Taip pat - detalią atskaitą apie visas praėjusio mėnesio išlaidas.

  Čia galite rasti ir portalo Etikos kodeksą bei VšĮ „Klaipėda atvirai" dalininkų sąrašą.

  Su dokumentais galite susipažinti čia
  Informacija

  Portalas „Atvira Klaipėda” priklauso
  VšĮ „Klaipėda atvirai”. Plačiau apie įstaigą ir portalą galima paskaityti čia.

  Puslapio taisyklės. 

  Redakcijos tel. + 370 650 77550
  el. paštas: info@atviraklaipeda.lt