P0

Sportas

Prie jūros rungiamasi paplūdimio teniso turnyre

Atvira Klaipėda

Atvira Klaipėda
2022-07-16


Antrosios Melnragės paplūdimyje šeštadienį vyksta paplūdimio teniso turnyras Uosto direkcijos taurei laimėti – pirmą kartą jis buvo surengtas pernai.

„Kiekvienas šeštadienio rytą atsikėlęs turime galimybę pasirinkti – būti namuose ar praleisti kitaip, aktyviai. Jūs pasirinkote pasimatymą su jūra, su smėliu. Sveikinu visus susirinkusius į jau antrą kartą Uosto direkcijos organizuojamą paplūdimio teniso turnyrą ir visiems linkiu pergalės. Išties džiaugiamės, kad Uosto direkcija aktyviai dalyvauja sporto gyvenime – kasmet Jūros šventės metu organizuojame miestiečiams, svečiams, uosto bendruomenei Drakonų valčių lenktynes. Jau gražia tradicija tampa ir paplūdimio teniso turnyrai“, – sveikindamas varžybų dalyvius sakė Klaipėdos valstybinio jūrų uosto direkcijos generalinis direktorius Algis Latakas.

„Nepaisant ne itin palankių orų prognozių, šėliojančio vėjo, aistruoliai nepabūgo ir gausiai susirinko pajūryje išbandyti save teniso varžybose. Pernai, kai Uosto direkcija minėjo savo 30-ties metų jubiliejų, pirmąkart į renginių programą įtraukėme ir paplūdimio teniso varžybas. Prisipažinsiu, buvo nerimo, ar pritrauksime dalyvių, tačiau rezultatai pranoko lūkesčius – akivaizdu, kad toks renginys išties yra reikalingas ir džiaugiamės galėdami į jį pakviesti ir šiemet“, – sako renginio organizatorė, Uosto direkcijos Komunikacijos ir rinkodaros skyriaus atstovė Irina Novikova.

Iš viso dalyvauti paplūdimio teniso turnyruose užsiregistravo 17 mišrių porų. Yra sudaryti keturi pogrupiai, kuriuose paaiškės stipriausieji.

Pirmos ir antros vietos laimėtojai varžysis finaliniame etape.


  2022-07-16

  Parašykite komentarą

  El. pašto adresas nebus skelbiamas. Visų komentarų autorių IP adresai yra skelbiami viešai.

  Parama

  Jei Jums patinka „Atviros Klaipėdos" žurnalistų rengiami straipsniai ir tikite visiškai atviros bei nepriklausomos žiniasklaidos idėja - paremkite mus, nes į VšĮ „Klaipėda atvirai" sąskaitą pervedama parama yra pagrindinis mūsų pajamų šaltinis.

  Paremti
  Atviri dokumentai

  VšĮ „Klaipėda atvirai" kiekvieno mėnesio pradžioje skelbia, kiek per praėjusį sulaukė paramos. Taip pat - detalią atskaitą apie visas praėjusio mėnesio išlaidas.

  Čia galite rasti ir portalo Etikos kodeksą bei VšĮ „Klaipėda atvirai" dalininkų sąrašą.

  Su dokumentais galite susipažinti čia
  Informacija

  Portalas „Atvira Klaipėda” priklauso
  VšĮ „Klaipėda atvirai”. Plačiau apie įstaigą ir portalą galima paskaityti čia.

  Puslapio taisyklės. 

  Redakcijos adresas: Bangų g. 5A-3F, Klaipėda, LT-91250, Tel. + 370 650 77550
  el. paštas: info@atviraklaipeda.lt