P0

Miestas

Ant savivaldybės pastato – saulės elektrinės

Artūras Šulcas

Artūras Šulcas
2022-07-17


Klaipėdos miesto savivaldybė planuoja ant savo administracinio pastato, Liepų g. 11, įrengti saulės jėgainę. Pasirašyta 1,5 tūkstančio eurų vertės sutartis su MB „Strateginiai tyrimai” dėl paraiškos parengimo finansavimui gauti.

Martyno Vainoriaus nuotr.

Aplinkos projektų valdymo agentūra (APVA) šiais metais skelbs kvietimą teikti paraiškas saulės elektrinėms ant savivaldybių valdomų pastatų įrengti. Pernai tokiu būdu buvo gautos subsidijos penkiomis Klaipėdos miesto švietimo įstaigoms. Šiuo metu ieškoma rangovai jėgainėms ant jų pastatų įrengti.

Andrius Dobranskis, Savivaldybės administracijos direktoriaus pavaduotojas, teigia, kad yra realu gauti 80 procentų subsidiją ir saulės elektrinei ant Savivaldybės administracijos pastato įrengti. Paklaustas apie galimą tokios jėgainės galią, jis sako, kad rengiant paraišką APVA ir bus suskaičiuoti visi galimi parametrai – tiek saulės elektrinės pajėgumai, tiek jos įrengimo kaštai.


  2022-07-17

  Parašykite komentarą

  El. pašto adresas nebus skelbiamas. Visų komentarų autorių IP adresai yra skelbiami viešai.

  Parama

  Jei Jums patinka „Atviros Klaipėdos" žurnalistų rengiami straipsniai ir tikite visiškai atviros bei nepriklausomos žiniasklaidos idėja - paremkite mus, nes į VšĮ „Klaipėda atvirai" sąskaitą pervedama parama yra pagrindinis mūsų pajamų šaltinis.

  Paremti
  Atviri dokumentai

  VšĮ „Klaipėda atvirai" kiekvieno mėnesio pradžioje skelbia, kiek per praėjusį sulaukė paramos. Taip pat - detalią atskaitą apie visas praėjusio mėnesio išlaidas.

  Čia galite rasti ir portalo Etikos kodeksą bei VšĮ „Klaipėda atvirai" dalininkų sąrašą.

  Su dokumentais galite susipažinti čia
  Informacija

  Portalas „Atvira Klaipėda” priklauso
  VšĮ „Klaipėda atvirai”. Plačiau apie įstaigą ir portalą galima paskaityti čia.

  Puslapio taisyklės. 

  Redakcijos adresas: Bangų g. 5A-3F, Klaipėda, LT-91250, Tel. + 370 650 77550
  el. paštas: info@atviraklaipeda.lt