P0

Regionas

Gargždų daugiafunkcinio sporto centro statybos įstrigo dar nepradėtos

Artūras Šulcas

Artūras Šulcas
2022-07-18


Birželio 23 d. paskelbusi tarptautinį viešojo pirkimo konkursą daugiafunkcio sporto centro statyboms Klaipėdos rajono savivaldybė po poros savaičių tyliai pranešė jį nutraukianti. Tokį sprendimą nulėmė Viešųjų pirkimų tarnybos pateiktos pastabos ir rekomendacijos dėl pirkimo sąlygų.

Projektuotojų vizualizacija

„Pirkimas nutrauktas siekiant patikslinti esmines pirkimo sąlygas pagal Viešųjų pirkimų tarnybos pateiktas pastabas ir rekomendacijas dėl pirkimo sąlygų”, – rašoma savivaldybės oficialiai paskelbtame dokumente.

„Atviros Klaipėdos” žiniomis, potencialūs rangovai pasigedo dokumentuose kai kurių pagrindinių parametrų.

Viešųjų pirkimų portale savivaldybė informavo, kad patikslinus esmines pirkimo sąlygas pirkimas bus paskelbtas iš naujo.

„Atvira Klaipėda”, remdamasi Klaipėdos rajono savivaldybės pranešimu,  anksčiau skelbė, kad Gargžduose, Dariaus ir Girėno gatvėje,  iškilsiančiam sporto ir pramogų kompleksui būsimas rangovas turės paruošti ne tik darbo projektą, bet ir įvykdyti statybas per pustrečių metų. Per šį laiką turėtų būti įrengta visa inžinerinė infrastruktūra, komunikacijos bei du statiniai – baseinas ir moderni, LKL reikalavimus atitinkanti sporto salė.

„Tai – prioritetinis mūsų darbas, todėl ir pasiruošimas konkursui įvyko per rekordiškai trumpą laiką, du mėnesius. Visi puikiai supranta, kad toks centras itin reikalingas. Jį pastačius, bus išspręstas taip trūkstamų sporto bazių klausimas. Rajonui reikia ne tik baseino, bet ir modernios sporto salės, kad mūsų sportininkai, vaikai ir gyventojai turėtų tinkamas sąlygas sportuoti ir pramogauti“, – pranešime buvo cituojamas Klaipėdos rajono meras Bronius Markauskas.


  2022-07-18

  Parašykite komentarą

  El. pašto adresas nebus skelbiamas.

  Parama

  Jei Jums patinka „Atviros Klaipėdos" žurnalistų rengiami straipsniai ir tikite visiškai atviros bei nepriklausomos žiniasklaidos idėja - paremkite mus, nes į VšĮ „Klaipėda atvirai" sąskaitą pervedama parama yra pagrindinis mūsų pajamų šaltinis.

  Paremti
  Atviri dokumentai

  VšĮ „Klaipėda atvirai" kiekvieno mėnesio pradžioje skelbia, kiek per praėjusį sulaukė paramos. Taip pat - detalią atskaitą apie visas praėjusio mėnesio išlaidas.

  Čia galite rasti ir portalo Etikos kodeksą bei VšĮ „Klaipėda atvirai" dalininkų sąrašą.

  Su dokumentais galite susipažinti čia
  Informacija

  Portalas „Atvira Klaipėda” priklauso
  VšĮ „Klaipėda atvirai”. Plačiau apie įstaigą ir portalą galima paskaityti čia.

  Puslapio taisyklės. 

  Redakcijos adresas: Bangų g. 5A-3F, Klaipėda, LT-91250, Tel. + 370 650 77550
  el. paštas: info@atviraklaipeda.lt