P0

Kriminalai ir nelaimės

Klaipėdietį sužalojusiam vyrui prašoma skirti priverstinį gydymą (2)

Atvira Klaipėda

Atvira Klaipėda
2022-07-18


Klaipėdos apygardos prokuratūroje baigtas ikiteisminis tyrimas dėl peiliu laiptinėje užpulto uostamiesčio gyventojo. Tyrimui vadovavęs prokuroras kreipėsi į Klaipėdos apygardos teismą dėl priverčiamųjų medicinos priemonių taikymo 52 m. užpuolikui.

Ikiteisminis tyrimas buvo pradėtas, kai 2022 metų kovo 2 dieną Klaipėdoje, vieno Kauno gatvėje esančio daugiabučio laiptinėje, peiliu užpultas 37 metų šio namo gyventojas.

Ikiteisminio tyrimo metu įtariamajam buvo skirta teismo psichiatrijos ir psichologijos ekspertizė. Ją atlikę specialistai pateikė išvadas, kad užpuolikui rekomenduojamas priverstinis gydymas – stacionarinis stebėjimas psichikos sveikatos priežiūros įstaigoje griežto stebėjimo sąlygomis.


  2022-07-18

  2 komentarai “Klaipėdietį sužalojusiam vyrui prašoma skirti priverstinį gydymą”

  1. Avatarbaisu (IP: 195.182.76.3)

   O siaube, eina sau subado žmogų ir TIK SIŪLO tokiam taikyti priverstinį gydymą! Psichopatu šiais laikais gerai būti, esi nebaudžiamas ir gali žudyti, žaloti žmones kai tau “užeina nuotaika” ir nieko. Niekada nežinosi ar grįši namo gyvas, ar grįš tavo vaikai. Nes laisvėje karaliauja pavojingi psichiniai ligoniai. Nes jų teisės svarbesnės už tavo ir tavo artimųjų sveikatą ir gyvybę.

  2. AvatarMokinys (IP: 84.15.187.14)

   Ne tik gydimas, bet ir LAISVĖS ATĖMIMAS. Kaip jūs nematote, kad tai buvo pasikėsinimas į žmogaus gyvybę! Ir prašau, kad teismo verdiktas paskelbtų kad tai buvo PASIKĖSINIMAS Į GYVYBĘ, o ne nežymūs įbrėžimai, jie ŽYMŪS ir dar kaip… virš 10 gylių ir didelių žaizdų. Nukentėjusysis dabar turi lankytis pas visus medikus PRIVAČIAI, arba važiuoti į aukštesnio lygio klinikas, nes Klaipėdos ligoninių medikai nepadeda ir nenustato kokią pagalbą reikia suteikti. Nenustato, kad yra galvos sutrenkimas, o tik tyčiojosi iš ligonio. Jam yra atliekamos specialios operacijos, dėl kurių jaudinasi visi artimieji ir taip pat žmonės, kurie yra sukrėsti šios situacijos. O ypač jo žmona, nes aš esu jos mokinys ir matau, ir žinau kaip ji pergyvena, dėl to. Pagalvokite patys ką jūs darytumėte jeigu negalėtumėte pajudinti dešinės rankos ir kaip jautumėtės su 10 įpjovimų? Tai aš manau, kad banditas turi būti SULAIKYTAS AMŽIAMS.
   Stiprybės Nerijau ir Jums Reda!

  Parašykite komentarą

  El. pašto adresas nebus skelbiamas.

  Parama

  Jei Jums patinka „Atviros Klaipėdos" žurnalistų rengiami straipsniai ir tikite visiškai atviros bei nepriklausomos žiniasklaidos idėja - paremkite mus, nes į VšĮ „Klaipėda atvirai" sąskaitą pervedama parama yra pagrindinis mūsų pajamų šaltinis.

  Paremti
  Atviri dokumentai

  VšĮ „Klaipėda atvirai" kiekvieno mėnesio pradžioje skelbia, kiek per praėjusį sulaukė paramos. Taip pat - detalią atskaitą apie visas praėjusio mėnesio išlaidas.

  Čia galite rasti ir portalo Etikos kodeksą bei VšĮ „Klaipėda atvirai" dalininkų sąrašą.

  Su dokumentais galite susipažinti čia
  Informacija

  Portalas „Atvira Klaipėda” priklauso
  VšĮ „Klaipėda atvirai”. Plačiau apie įstaigą ir portalą galima paskaityti čia.

  Puslapio taisyklės. 

  Redakcijos adresas: Bangų g. 5A-3F, Klaipėda, LT-91250, Tel. + 370 650 77550
  el. paštas: info@atviraklaipeda.lt