Muzikuojantis keltas plauks į du reisus

Kultūra
Avatar photoAtvira Klaipėda
2022-07-18

Į Klaipėdą sugrįžta „Muzikuojančio kelto” koncertai. Šįkart scena virsiantis keltas „Nida” plauks į du muzikinius reisus. Liepos 30 d. ant „Muzikuojančio kelto” denio scenos vyks Radži ir jo draugų karštas vakarėlis, o rugpjūčio 6-ąją Kuršių marių viduryje koncertuos grupė „El Fuego”.

Radži koncerto metu pristatys ne tik savo naujas dainas, bet ir negailės nei garsiausių visų laikų šlagerių, nei puikiai visiems žinomų savo hitų.

Jau 6 metus iš eilės festivalio „Muzikuojantis keltas” svečius linksminsiantis Radži Aleksandrovičius sako, kad į kelionę Kuršių mariose, dainuodamas savo ištikimiems gerbėjams, kaskart leidžiasi su didžiausiu malonumu. Radži tapo vienu geidžiamiausių dainininkų šiame renginyje – be jo niekaip neapsieinama.

„Muzikuojantis keltas” man tapo tokia pačia tradicija, kaip ir Klaipėdoje vykstanti Jūros šventė. Manau, kad žmonės pasiilgsta nuoširdžios muzikos. Kartu tai ir pramoga, nes mes plaukiame. Mes, atlikėjai, sulaukėme didelės dovanos – kvietimo koncertuoti „Muzikuojančiame kelte”, nes tai – išskirtinė vieta ne tik klausytojams, bet ir atlikėjams … Koncertų salės, kuriose paprastai koncertuojama, ir keltas yra lyg diena ir naktis. „Muzikuojančiame kelte” tvyro visai kitokia atmosfera nei kituose koncertuose. Ir tam, kad ją pajustų, žmogus turi pats tai patirti”, – pranešime cituojamas Radži.

Atlikėjas prisipažino, kad daugiau ant vandens jam muzikuoti netenka, todėl koncertas kelte – išskirtinė patirtis ir jam pačiam.

Į keltą atvyks ir daugiau nei 12 metų aktyviai koncertuojanti klasikinių vyriškų balsų grupė „El Fuego” (Paulius Bagdanavičius, Edgaras Davidovičius ir Rokas Spalinskas).

„Tai bus jau penktas kartas, kai su grupe „El Fuego“ plaukiosime „Muzikuojančiu keltu“ po marias. Pamename, tai buvo puikūs pasiplaukiojimai tiek mums, tiek ir mūsų klausytojams, kurie neliko abejingi. Šiųmetinė mūsų programa, neabejoju, patiks „Muzikuojančio kelto“ svečiams, kadangi vakaro metu skambės gražiausios, klausytojų mėgstamiausios grupės dainos ir tos, kurias šiame susitikime bus proga išgirsti pirmą kartą! Tad visus norinčius praleisti įsimintiną vakarą kviečiame į susitikimą ant kelto denio, kur vakaro programa palies kiekvieno širdį ir tikrai nepaliks abejingų“, – sako Rokas Spalinskas.

Keltas „Nida” abu vakarus išplauks iš Senosios perkėlos 20.30 val.

Žymos: | | |

Komentarai:

Parašykite komentarą

El. pašto adresas nebus skelbiamas. IP adresas bus rodomas viešai. Būtini laukeliai pažymėti * ženklu.

Pranešti apie klaidą

Please enable JavaScript in your browser to complete this form.

PANAŠŪS STRAIPSNIAI

Kultūra

Koliažinė opera „Mažvydas" atvyksta į Klaipėdą

Žiūrovų prašymu į didžiąsias scenas sugrįžta abejingų nepalikusi, sėkmingą įvertinimą pelniusi „Mažvydo“ drama pagal Just. Marcinkevičių. Naujausiam turui po Lietuvą ...
2023-11-01
Skaityti daugiau

Fotoreportažai, Miestas

„Meridianas" atidarė vasaros sezoną

Saulėtą šeštadienio pavakare klaipėdiečiai jau 10-tą kartą rinkosi prie Dangės krantinės, kurioje stovi istorinis burlaivis „Meridianas”. Jo burių pakėlimo ceremonija ...
2023-05-27
Skaityti daugiau

Miestas

„Meridianas“ bures kels jau 10-tą kartą

Gegužės 27 d., šeštadienį, 17 val., Klaipėdos miesto simbolis burlaivis „Meridianas“ tradiciškai pakels bures ir paskelbs vasaros sezono pradžią uostamiestyje. ...
2023-05-25
Skaityti daugiauPin It on Pinterest

Share This