P0

Miestas

Bažnyčia vėl rengs šventę senjorams

Atvira Klaipėda

Atvira Klaipėda
2022-07-19


Pernai parapijos bendruomenės senjorams šventę surengusi Klaipėdos Marijos Taikos Karalienės bažnyčia kuria naują tradiciją ir šį sekmadienį vėl kviečia į tokį pasibuvimą.

„Popiežius Pranciškus liepos 26-ąją yra paskelbęs Pasauline senelių ir pagyvenusių žmonių diena. Tai nauja minėtina diena, kurios tradicijas Bažnyčia dar tik pradeda kurti ir plėtoti. Pasaulinė senelių ir pagyvenusių žmonių diena – tai kvietimas švęsti kartu, skirtas pagyvenusiems žmonėms ir jaunimui, tėvams ir vaikams, seneliams ir anūkams. Popiežius Pranciškus, ragindamas švęsti šią dieną, sako: „Seneliai ir pagyvenę žmonės yra duona, kuri maitina mūsų gyvenimą. Nepamirškime jų!“, – teigia parapijos klebonas Mindaugas Šlaustas.

Šiemet šventę bažnyčia kelia į artimiausią sekmadienį – liepos 24-ąją. 12 val. vyks šv. Mišios už senjorus, 13 val. – parapijos Caritas savanoriai šventoriuje vaišins arbata, gardėsiais. Gerą nuotaiką ir šventę dovanos liaudiškos muzikos kapela iš Platelių. Jei lis, visi bus kviečiami į choro repeticijų patalpą 2 aukšte (įėjimas prie knygynėlio, bažnyčios gale).


  2022-07-19

  Parašykite komentarą

  El. pašto adresas nebus skelbiamas. Visų komentarų autorių IP adresai yra skelbiami viešai.

  Parama

  Jei Jums patinka „Atviros Klaipėdos" žurnalistų rengiami straipsniai ir tikite visiškai atviros bei nepriklausomos žiniasklaidos idėja - paremkite mus, nes į VšĮ „Klaipėda atvirai" sąskaitą pervedama parama yra pagrindinis mūsų pajamų šaltinis.

  Paremti
  Atviri dokumentai

  VšĮ „Klaipėda atvirai" kiekvieną mėnesį skelbia, kiek per praėjusį sulaukė paramos. Taip pat - detalią atskaitą apie visas praėjusio mėnesio išlaidas.

  Čia galite rasti ir portalo Etikos kodeksą bei VšĮ „Klaipėda atvirai" dalininkų sąrašą.

  Su dokumentais galite susipažinti čia
  Informacija

  Portalas „Atvira Klaipėda” priklauso
  VšĮ „Klaipėda atvirai”. Plačiau apie įstaigą ir portalą galima paskaityti čia.

  Puslapio taisyklės. 

  Redakcijos tel. + 370 650 77550
  el. paštas: info@atviraklaipeda.lt