P0

Švietimas

Miesto šimtukininkams – tradicinis mero priėmimas

Atvira Klaipėda

Atvira Klaipėda
2022-07-20


Liepos 22 d., 13.00 val. uostamiesčio abiturientus, sėkmingiausiai išlaikiusius valstybinius brandos egzaminus, Klaipėdos meras kviečia į simbolinį jų pagerbimo renginį. Kasmet rengiamas mero priėmimas šįkart vyks Klaipėdos miesto savivaldybės tarybos posėdžių salėje.

Renginyje pakviesti dalyvauti Klaipėdos abiturientai, gavę vieną ir daugiau aukščiausių įvertinimų, – šimtukų. Klaipėda didžiuojasi šiemet turėdama 67 šimtukininkus (2 iš jų šimtukus gavo egzaminus laikę eksternu). Šių metų uostamiesčio abiturientų pasiekimų kraitėje – 95 šimtukai už valstybinių brandos egzaminų žinias.

Klaipėdos mieste brandos egzaminus šiemet atėjo laikyti 1726 abiturientai, privalomą valstybinį lietuvių kalbos ir literatūros egzaminą laikė 1101  (likę laikė mokyklinį egzaminą). Tarp Klaipėdos šimtukininkų – 2 abiturientai, už valstybinius brandos egzaminus pelnę po keturis šimtukus, tai Rokas Baltrušaitis iš „Ąžuolyno“ gimnazijos ir Vilius Stankevičius iš Klaipėdos licėjaus. Po tris šimtukus gavo 6 abiturientai: Emilis Žilinskas, Ignas Šiaulys iš „Ąžuolyno“ gimnazijos ir Justinas Jučas, Ugnė Kaupinytė, Urtė Urbonavičiūtė, Elzė Rastenytė iš Klaipėdos licėjaus.

Po du šimtukus gavo 10 abiturientų (7 iš „Ąžuolyno“ gimnazijos, 2 iš Klaipėdos licėjaus, 1 – iš Eduardo Balsio menų gimnazijos), 49 abiturientai pelnė po vieną šimtuką.

Didžiausią kraitį šimtukų surinko  „Ąžuolyno“ gimnazija – 41, Klaipėdos licėjus – 25 bei po 6 šimtukus gavo „Vėtrungės“ gimnazija ir Eduardo Balsio menų gimnazija. Po 3 šimtukus – Vytauto Didžiojo, Hermano Zudermano, KU „Žemynos“ gimnazijose, S. Šimkaus konservatorijoje, po vieną šimtuką – „Aitvaro“, „Aukuro“ ir Vydūno gimnazijose. Abiturientai iš viso laikė 11-os mokomųjų dalykų valstybinius brandos egzaminus. Net 7-ių Klaipėdos ugdymo įstaigų abiturientų laikytų egzaminų vidurkiai yra aukštesni už šalies vidurkį. Miesto abiturientų VBE balų vidurkiai aukštesni nei šalies yra šių egzaminų: informacinių technologijų, chemijos, užsienio kalbos (anglų), biologijos, geografijos, fizikos ir užsienio kalbos (prancūzų).


  2022-07-20

  Parašykite komentarą

  El. pašto adresas nebus skelbiamas. Visų komentarų autorių IP adresai yra skelbiami viešai.

  Parama

  Jei Jums patinka „Atviros Klaipėdos" žurnalistų rengiami straipsniai ir tikite visiškai atviros bei nepriklausomos žiniasklaidos idėja - paremkite mus, nes į VšĮ „Klaipėda atvirai" sąskaitą pervedama parama yra pagrindinis mūsų pajamų šaltinis.

  Paremti
  Atviri dokumentai

  VšĮ „Klaipėda atvirai" kiekvieno mėnesio pradžioje skelbia, kiek per praėjusį sulaukė paramos. Taip pat - detalią atskaitą apie visas praėjusio mėnesio išlaidas.

  Čia galite rasti ir portalo Etikos kodeksą bei VšĮ „Klaipėda atvirai" dalininkų sąrašą.

  Su dokumentais galite susipažinti čia
  Informacija

  Portalas „Atvira Klaipėda” priklauso
  VšĮ „Klaipėda atvirai”. Plačiau apie įstaigą ir portalą galima paskaityti čia.

  Puslapio taisyklės. 

  Redakcijos adresas: Bangų g. 5A-3F, Klaipėda, LT-91250, Tel. + 370 650 77550
  el. paštas: info@atviraklaipeda.lt