P0

Regionas

Gargždų autobusų stotis: ieškoma naujo rangovo (2)

Atvira Klaipėda

Atvira Klaipėda
2022-07-21


Klaipėdos rajono savivaldybė pranešė, kad ieško rangovo, kuris galėtų tęsti pradėtus naujos Gargždų stoties statybos darbus.

Sutartis su ankstesniu rangovu UAB „Viremidos statyba”, kuris buvo įsipareigojęs darbus atlikti už 777 428 eurus, buvo nutraukta. Gegužę  Klaipėdos apygardos teismas šiai bendrovei iškėlė bankroto bylą, šiuo metu vyksta bankroto procedūros.

„Nebaigtos statybos miesto tikrai nepuošia, todėl viliamės, kad šį kartą konkurse dalyvaus stiprūs rangovai, galintys darbus ne tik pradėti, bet ir pabaigti. Juolab kad leisime potencialiems rangovams įvertinti realią situaciją bei visas darbų apimtis vietoje. Tikiuosi, kad pirkimas ir darbai praeis sklandžiai, o Gargždai turės naują ir modernią autobusų stotį, kuri pasitiks ir išlydės atvykstančius į rajono centrą“, – pranešime cituojamas Klaipėdos rajono meras Bronius Markauskas.

Naujoji autobusų stotis bus ovalo, cilindro formos. Pastatas sieks iki 7 metrų aukščio, o jame dominuos mediena, stiklas ir metalas. Suplanuotos 4 autobusų sustojimo vietos, 11 vietų automobiliams. Perone bus įrengta lauko medija ir keleivių informavimo sistema. Stoties pastatas su keleivių laukimo sale, prekybos vieta, bilietų kasa, informacijos centru, sanitarinėmis ir administracinėmis patalpomis bus apie 140 kv. m dydžio.


  2022-07-21

  2 komentarai “Gargždų autobusų stotis: ieškoma naujo rangovo”

  1. Avatarcha cha (IP: 83.176.163.200)

   4 autobusų stovėjimo vietos, stotis bus 140 kv/m. Mano namas dvigubai didesnis 🙂 Tai kam čia tiek pompastikos dėl 4 autobusų? 140 kv/m statyba už 780 tūkst. eurų – kosmosas arba pinigų plovykla. Dar po to reikės tą pastatą išlaikyti, prižiūrėti, žmones įdarbinti. Racionaliam šeimininkui būtų pakakę dailios pavėsinės, kad tuos 50 keleivių per dieną nuo lietaus ir vėjo apsaugoti. Bet kaimiečių politikams reikia pasirodyti – “Gargždų autobusų stotis”.

  2. AvatarAnonimas (IP: 213.197.131.196)

   Ir tuo pačiu projektą pakeiskite pritaikyta keleiviams
   ..

  Parašykite komentarą

  El. pašto adresas nebus skelbiamas.

  Parama

  Jei Jums patinka „Atviros Klaipėdos" žurnalistų rengiami straipsniai ir tikite visiškai atviros bei nepriklausomos žiniasklaidos idėja - paremkite mus, nes į VšĮ „Klaipėda atvirai" sąskaitą pervedama parama yra pagrindinis mūsų pajamų šaltinis.

  Paremti
  Atviri dokumentai

  VšĮ „Klaipėda atvirai" kiekvieno mėnesio pradžioje skelbia, kiek per praėjusį sulaukė paramos. Taip pat - detalią atskaitą apie visas praėjusio mėnesio išlaidas.

  Čia galite rasti ir portalo Etikos kodeksą bei VšĮ „Klaipėda atvirai" dalininkų sąrašą.

  Su dokumentais galite susipažinti čia
  Informacija

  Portalas „Atvira Klaipėda” priklauso
  VšĮ „Klaipėda atvirai”. Plačiau apie įstaigą ir portalą galima paskaityti čia.

  Puslapio taisyklės. 

  Redakcijos adresas: Bangų g. 5A-3F, Klaipėda, LT-91250, Tel. + 370 650 77550
  el. paštas: info@atviraklaipeda.lt