P0

Miestas, Svarbu

Palaimino naujas darbo vietas biurokratams

Martynas Vainorius

Martynas Vainorius
2022-07-21


Nuo rugsėjo Klaipėdos mokesčių mokėtojai turės išlaikyti dar du papildomus tarnautojus –  uostamiesčio Taryba ketvirtadienį nusprendė, kad reikia papildomų kontrolierių Savivaldybės kontrolės ir audito tarnyboje. Dabar joje dirba devyni asmenys.

Tarnybai vadovaujanti Daiva Čeporiūtė komitetų posėdžių metu buvo aiškinusi, kad yra padaugėję ir gyventojų prašymų, skundų, tad pilnavertiško rezultato pasiekti su esamais resursais esą jau negalima.

„Papildomi 2 etatai suteiktų apie 500 darbo dienų per metus. Su šiais ištekliais bus sustiprintas sričių stebėsenos atlikimas ir atliktas vienas papildomas veiklos auditas“, – rašoma jos parengtame aiškinamajame rašte.

Nurodoma, kad papildomoms pareigybėms su mokesčiais kasmet reikėtų 45 840 eurų.

Už tokį sprendimo projektą balsavo 18 miesto Tarybos narių, prieš balsavusių nebuvo, susilaikė septyni.

„Sodros” pateikiamais duomenimis, gegužę Klaipėdos savivaldybės Kontrolės ir audito tarnyboje dirbusių devynių žmonių vidutinis atlyginimas siekė 2 552 Eur. Vilniuje tokioje tarnyboje dirba 15 žmonių (vidutinė alga – 2 548 eurai), Kaune – irgi 15 (vidutinė alga 2758 Eur), Šiauliuose – 10 (vidutinė alga – 2 482 eurai), Panevėžyje – 8 (2 907 eurai).


  2022-07-21

  Parašykite komentarą

  El. pašto adresas nebus skelbiamas.

  Parama

  Jei Jums patinka „Atviros Klaipėdos" žurnalistų rengiami straipsniai ir tikite visiškai atviros bei nepriklausomos žiniasklaidos idėja - paremkite mus, nes į VšĮ „Klaipėda atvirai" sąskaitą pervedama parama yra pagrindinis mūsų pajamų šaltinis.

  Paremti
  Atviri dokumentai

  VšĮ „Klaipėda atvirai" kiekvieno mėnesio pradžioje skelbia, kiek per praėjusį sulaukė paramos. Taip pat - detalią atskaitą apie visas praėjusio mėnesio išlaidas.

  Čia galite rasti ir portalo Etikos kodeksą bei VšĮ „Klaipėda atvirai" dalininkų sąrašą.

  Su dokumentais galite susipažinti čia
  Informacija

  Portalas „Atvira Klaipėda” priklauso
  VšĮ „Klaipėda atvirai”. Plačiau apie įstaigą ir portalą galima paskaityti čia.

  Puslapio taisyklės. 

  Redakcijos adresas: Bangų g. 5A-3F, Klaipėda, LT-91250, Tel. + 370 650 77550
  el. paštas: info@atviraklaipeda.lt