P0

Švietimas

Geriausiems abiturientams – mero padėka (2)

Gabrielė Žimantaitė, „Atviros Klaipėdos" praktikantė
2022-07-22


„Dabar jūs turite raktą, su kuriuo atrakinsite savo ateities duris. Aš jumis didžiuojuosi ir nuoširdžiai tikiu jūsų sėkme”, – penktadienio popietę į Klaipėdos savivaldybės posėdžių salę šių metų abiturientus-šimtukininkus sveikino meras Vytautas Grubliauskas.

Jis kartu su Švietimo skyriaus darbuotojais šiems abiturientams įteikė padėkos raštus ir knygas.

Gabrielės Žimantaitės nuotr.

Šiemet abiturientai gimtajam miestui padovanojo ypatingą dovaną – net 7-ių uostamiesčio ugdymo įstaigų abiturientų laikytų egzaminų vidurkiai yra aukštesni už visos Lietuvos vidurkį. Paulina, Klaipėdos „Ąžuolyno” gimnazijos abiturientė, maksimalų balą gavusi lietuvių kalbos egzamine, sakė, kad visus egzaminus išlaikė aukštais balais, bet iki kitų šimtukų šiek tiek pritrūko.

Švietimo vidus

„Labai smagu, kad meras kiekvienais metais pagerbia gerai pasirodžiusius abiturientus”, – kalbėjo mergina.

Kitas Klaipėdos „Ąžuolyno” gimnazijos abiturientas Ignas Šiaulys buvo apdovanotas už sėkmingai išlaikytus tris – lietuvių kalbos ir literatūros, matematikos ir informacinių technologijų – egzaminus.

„Tikrai smagu gauti įvertinimą už egzaminus, ypač informatiką ir matematiką, dėl kurių labai stengiausi. Jaučiuosi nusipelnęs”, – sakė jis.

Šiemet, vasaros egzaminų sesijos metu, didžiausią kraitį šimtukų surinko „Ąžuolyno” gimnazija – 41, Klaipėdos licėjus – 21, po šešis šimtukus gavo „Vėtrungės“ gimnazijos ir Eduardo Balsio menų gimnazijos abiturientai. Po tris šimtukus „užderėjo” Vytauto Didžiojo, Hermano Zudermano, „Žemynos“ gimnazijose bei S. Šimkaus konservatorijoje, po vieną – „Aitvaro“, „Aukuro“ ir Vydūno gimnazijose.

Miesto abiturientų VBE balų vidurkiai aukštesni nei šalies yra šių egzaminų: informacinių technologijų, chemijos, užsienio kalbų (anglų ir prancūzų) biologijos, geografijos ir fizikos.


  2022-07-22

  2 komentarai “Geriausiems abiturientams – mero padėka”

  1. AvatarAntiliberalas (IP: 86.38.74.171)

   Tą mulkį ir pamatysi tik tokiuose renginiuose bei prezentacijose. Dar juosteles bekarpantį.

  2. AvatarPraktikantei (IP: 90.131.47.101)

   “Žemyna” – jau progimnazija? Lyg ir KU gimnazija neseniai buvo?

  Parašykite komentarą

  El. pašto adresas nebus skelbiamas. Visų komentarų autorių IP adresai yra skelbiami viešai.

  Parama

  Jei Jums patinka „Atviros Klaipėdos" žurnalistų rengiami straipsniai ir tikite visiškai atviros bei nepriklausomos žiniasklaidos idėja - paremkite mus, nes į VšĮ „Klaipėda atvirai" sąskaitą pervedama parama yra pagrindinis mūsų pajamų šaltinis.

  Paremti
  Atviri dokumentai

  VšĮ „Klaipėda atvirai" kiekvieno mėnesio pradžioje skelbia, kiek per praėjusį sulaukė paramos. Taip pat - detalią atskaitą apie visas praėjusio mėnesio išlaidas.

  Čia galite rasti ir portalo Etikos kodeksą bei VšĮ „Klaipėda atvirai" dalininkų sąrašą.

  Su dokumentais galite susipažinti čia
  Informacija

  Portalas „Atvira Klaipėda” priklauso
  VšĮ „Klaipėda atvirai”. Plačiau apie įstaigą ir portalą galima paskaityti čia.

  Puslapio taisyklės. 

  Redakcijos tel. + 370 650 77550
  el. paštas: info@atviraklaipeda.lt