P0

Sportas

Miestiečiai kviečiami šokti ir sportuoti nemokamai (1)

Atvira Klaipėda

Atvira Klaipėda
2022-07-22


Rugpjūčio 9 d. startuoja šokių klubo „Danė“ įgyvendinamas projektas „Šiaurinė Klaipėda šoka“, kurio metu miestiečiai kviečiami visą rugpjūtį šokti ir sportuoti net penkiose skirtingose treniruočių programose. Treniruotės vyks Herkaus galerijoje, kurioje ir įsikūręs šokių klubas „Danė“.

Nuotr. Nerijus Kniūkšta

Rugpjūčio vakarus – antradienius ir ketvirtadienius – uostamiesčio gyventojai pasitiks sportinių šokių, Solo Latino, Kardio Latino ir porinių šokių pamokose.

Solo Latino pamokose projekto dalyvės mokysis naujų ir nesudėtingų šokių žingsnelių. Solo Latino šokių choreografija ir Lotynų Amerikos muzika išlaisvins kūną ir padės atsipalaiduoti šokių aikštelėje. Treniruočių metu moterys ir merginos išmoks  šokių judesius bei figūras, kuriuos galės panaudoti tiek šokant individualiai ar su partneriu.

Porinių šokių pamokose projekto dalyviai šoks poroje. Porinių šokių pamokose susirinkusieji kartu su profesionaliais šokių treneriais mokysis pramoginių šokių žingsnelių: Samba, Salsa, Cha cha cha, Džaivas ir kt.

Kardio Latino treniruotėse laukiamos visos moterys ir merginos, kurios nori padailinti savo figūras ir atsikratyti nereikalingų kilogramų, bei tų, kurioms patinka Lotynų Amerikos ritmai! Kardio latino treniruotėse dalyvės mokysis pagrindinių Lotynų Amerikos šokių žingsnelių bei integruoti pratimai padės ne judėti šokių ritmu, bet ir sudeginti kur kas daugiau kalorijų.

Sportinių šokių pamokose šokių klubas „Danė“ kviečia pačius mažiausiuosius į nemokamas treniruotes, kurių metu vaikai mokysis klasikinius, Lotynų Amerikos bei POP šokius. Pamokų metu vaikai taip pat bus mokomi mandagaus elgesio, tinkamo bendravimo, įgis elegantiško ir džentelmeniško elgesio pagrindų.

Rugpjūčio 17 d. šokių klube „Danė“ startuoja „JumpPlus“, arba šokinėjimo per virvutę, treniruotės merginoms. „JumpPlus“ treniruotės skirtos visiems – tiek niekada nešokinėjusiems, tiek jau išbandžiusiems šokinėjimą per šokdynę. Projekto metu dalyvės išbandys paprastus ir nesudėtingus šokinėjimo pratimus, kiek vėliau bus didinamas tempas, įterpiami sudėtingesni pratimai, mokomasi triukų – dvigubų šuolių, apsisukimų ir kt.

Šokių studijoje „Danė“ visą rugpjūtį klaipėdiečiai laukiami ne tik nemokamose šokių ir sporto treniruotėse, bet visi norintieji taip pat bus kviečiami net į tris skirtingo pobūdžio užsiėmimus: juoko jogos praktika, įvaizdžio kūrimo dirbtuvės, sveikos mitybos pratybos. Uostamiesčio gyventojų laukia itin gausu nemokamų veiklų pasirinkimas. Norinčius šokti kartu ir dalyvauti kitose numatytose veiklose organizatoriai kviečia naujienas sekti socialinio tinklo „Facebook“ puslapyje „Danė šokių klubas“.


  2022-07-22

  Vienas komentaras apie “Miestiečiai kviečiami šokti ir sportuoti nemokamai”

  1. AvatarPuiku (IP: 78.61.146.110)

   Labai rekalingas sumanymas.

  Parašykite komentarą

  El. pašto adresas nebus skelbiamas. Visų komentarų autorių IP adresai yra skelbiami viešai.

  Parama

  Jei Jums patinka „Atviros Klaipėdos" žurnalistų rengiami straipsniai ir tikite visiškai atviros bei nepriklausomos žiniasklaidos idėja - paremkite mus, nes į VšĮ „Klaipėda atvirai" sąskaitą pervedama parama yra pagrindinis mūsų pajamų šaltinis.

  Paremti
  Atviri dokumentai

  VšĮ „Klaipėda atvirai" kiekvieno mėnesio pradžioje skelbia, kiek per praėjusį sulaukė paramos. Taip pat - detalią atskaitą apie visas praėjusio mėnesio išlaidas.

  Čia galite rasti ir portalo Etikos kodeksą bei VšĮ „Klaipėda atvirai" dalininkų sąrašą.

  Su dokumentais galite susipažinti čia
  Informacija

  Portalas „Atvira Klaipėda” priklauso
  VšĮ „Klaipėda atvirai”. Plačiau apie įstaigą ir portalą galima paskaityti čia.

  Puslapio taisyklės. 

  Redakcijos adresas: Bangų g. 5A-3F, Klaipėda, LT-91250, Tel. + 370 650 77550
  el. paštas: info@atviraklaipeda.lt