P0

Miestas, Svarbu

Melnragės bendruomenės centras atsidarys kitą vasarą

Artūras Šulcas

Artūras Šulcas
2022-07-23


Kitą vasarą Melnragės gyventojams ir poilsiautojams jau bus atvertas suremontuotas bendruomenės centro – bibliotekos (Molo g. 60) pastatas. Tiesa, pabaigtuvės numatomos pora mėnesių vėliau, o darbai kainuos brangiau, nei planuota.

Martyno Vainoriaus nuotr.

Sutartį dėl šio objekto kapitalinio remonto su darbo projekto parengimu su UAB „Statmax“ Klaipėdos miesto savivaldybė pasirašė 2021 m. gruodžio 1 d. Darbų pabaiga buvo numatyta 2023 metų balandžio 23 d. 

Tačiau šio mėnesio pradžioje buvo pasirašytas susitarimas prie sutarties dėl papildomų darbų. Todėl visi kapitalinio remonto darbai pabrango 36,8 tūkst. eurų, o bendra sutarties vertė pasiekė 907 tūkst. eurų. Techniniame projekte skaičiuotina darbų vertė buvo numatyta 1 mln. eurų.

Nors naujame susitarime teigiama, jog papildomiems darbams yra taikomi sutartyje nustatyti apmokėjimo terminai ir sąlygos, kitame jos punkte nurodoma sutartą vykdymo terminą pratęsti 2 mėnesiams.

Per kapitalinį remontą numatyta dėl skirtingų veiklų perplanuoti patalpas, įrengti atskirą įėjimą, apšiltinti fasadą bei stogą, įrengti išorinę lietaus nuvedimo sistemą, įrengti pandusus, sutvarkyti pastato sklypą, teritorijos apšvietimą.

Remontuojamo pastato sklypas yra Klaipėdos miesto šiaurinėje dalyje, bendras žemės sklypo plotas – 0,1621 ha. Dviejų aukštų pastatas pastatytas 1955 m. Administracinio pastato pirmame aukšte buvo įsikūręs vaikų laisvalaikio centras, antrame aukšte – Klaipėdos miesto savivaldybės viešosios bibliotekos filialas, priestate –  įrengta salė, užimanti du aukštus, skirta bendruomenės susibūrimams ir koncertams, taip pat pagalbinės patalpos ir šilumos mazgas.

Molo g. 60 esantis pastatas nuo pat jo pastatymo kapitaliai nebuvo remontuotas. 2017 metais tik užlopytas stogas, nes pro jį į biblioteką pradėjo varvėti vanduo, iškilo grėsmė knygoms, kompiuteriams. Tuomet Klaipėdos valdžia ir pažadėjo, kad pastatas bus kapitaliai suremontuotas.


  2022-07-23

  Parašykite komentarą

  El. pašto adresas nebus skelbiamas.

  Parama

  Jei Jums patinka „Atviros Klaipėdos" žurnalistų rengiami straipsniai ir tikite visiškai atviros bei nepriklausomos žiniasklaidos idėja - paremkite mus, nes į VšĮ „Klaipėda atvirai" sąskaitą pervedama parama yra pagrindinis mūsų pajamų šaltinis.

  Paremti
  Atviri dokumentai

  VšĮ „Klaipėda atvirai" kiekvieno mėnesio pradžioje skelbia, kiek per praėjusį sulaukė paramos. Taip pat - detalią atskaitą apie visas praėjusio mėnesio išlaidas.

  Čia galite rasti ir portalo Etikos kodeksą bei VšĮ „Klaipėda atvirai" dalininkų sąrašą.

  Su dokumentais galite susipažinti čia
  Informacija

  Portalas „Atvira Klaipėda” priklauso
  VšĮ „Klaipėda atvirai”. Plačiau apie įstaigą ir portalą galima paskaityti čia.

  Puslapio taisyklės. 

  Redakcijos adresas: Bangų g. 5A-3F, Klaipėda, LT-91250, Tel. + 370 650 77550
  el. paštas: info@atviraklaipeda.lt