P0

Kultūra

Klaipėdos kultūrų komunikacijų centre – daugiau galimybių vaikams

Atvira Klaipėda

Atvira Klaipėda
2022-07-26


Klaipėdos kultūrų komunikacijų centras kartu su mobilia VIVITA Lithuania laboratorija liepos mėnesį Klaipėdoje skiria vaikų ir paauglių dienos stovykloms, kurių metu moksleiviai įgyja naujų žinių, vykdo kūrybinius eksperimentus ir semiasi naujų patirčių.

Nuotr. Viktorijos Misiulės

Nuo liepos 12 d. iki mėnesio pabaigos Klaipėdos kultūrų komunikacijų centre svečiuojasi vaikų kūrybiškumo akceleratoriaus VIVITA Lithuania mobili laboratorija. VIVITA Lithuania – tarptautinis startuolis, savo veiklą vykdantis neformalaus ugdymo ir kūrybiškumo edukacijos srityse. Ši auganti globali kūrėjų bendruomenė veikia Singapūre, Havajuose, Filipinuose, Estijoje, Naujojoje Zelandijoje, Japonijoje bei Lietuvoje. Organizacijos tikslas – skatinti vaikus tapti išradingais, autonomiškais, ateitį kuriančiais išradėjais.

Šiuo metu VIVITA Lithuania savo veiklas vykdo Vilniuje esančioje kūrybinėje erdvėje VIVISTOP Užupis ir VIVI HU mobiliojoje laboratorijoje, kuri keliauja po Lietuvą. VIVI HU yra idėjomis varoma mobili laboratorija, kurioje susijungia idėjos, technologijos ir kūryba. Čia vaikai ir paaugliai, naudodami įvairias medžiagas, įrankius bei technologijas, savarankiškai kuria ir eksperimentuoja, susipažįsta su neribotomis kūrybos galimybėmis.

VIVI HU stovyklos metu vaikai mokėsi kurti scenarijus ir filmuoti Stop motion animacijas, konstravo unikalias kepures, gamino šviestuvus bei turėjo galimybę susipažinti su elektronikos ir robotikos priemonėmis VIVIWARE.

Paskutinę liepos mėnesio savaitę VIVI HU stovykloje lankysis vaikai iš vaikų globos centro ir iš Ukrainos atvykę pabėgeliai. Taip pat šeštadieniais KKKC vyksta kūrybinės dirbtuvės šeimoms , kurias veda menininkė iš Ukrainos Kseniya Burika. Dirbtuvės vyksta ukrainiečių, anglų ir rusų k.


  2022-07-26

  Parašykite komentarą

  El. pašto adresas nebus skelbiamas. Visų komentarų autorių IP adresai yra skelbiami viešai.

  Parama

  Jei Jums patinka „Atviros Klaipėdos" žurnalistų rengiami straipsniai ir tikite visiškai atviros bei nepriklausomos žiniasklaidos idėja - paremkite mus, nes į VšĮ „Klaipėda atvirai" sąskaitą pervedama parama yra pagrindinis mūsų pajamų šaltinis.

  Paremti
  Atviri dokumentai

  VšĮ „Klaipėda atvirai" kiekvieno mėnesio pradžioje skelbia, kiek per praėjusį sulaukė paramos. Taip pat - detalią atskaitą apie visas praėjusio mėnesio išlaidas.

  Čia galite rasti ir portalo Etikos kodeksą bei VšĮ „Klaipėda atvirai" dalininkų sąrašą.

  Su dokumentais galite susipažinti čia
  Informacija

  Portalas „Atvira Klaipėda” priklauso
  VšĮ „Klaipėda atvirai”. Plačiau apie įstaigą ir portalą galima paskaityti čia.

  Puslapio taisyklės. 

  Redakcijos adresas: Bangų g. 5A-3F, Klaipėda, LT-91250, Tel. + 370 650 77550
  el. paštas: info@atviraklaipeda.lt