P0

Regionas

Rugpjūtį – Palangos parko festivalis

Atvira Klaipėda

Atvira Klaipėda
2022-07-27


Rugpjūčio 12-14 d., Žolinės savaitgalį, Palangoje vyksiantis „Palangos parko festivalis“ kvies kurorto svečius į net trijų žinomų atlikėjų koncertus. Ypatingose Palangos miesto vietose vyksiantis renginys – tai unikali galimybė trokštantiems kokybiškos muzikos, įsimintino laiko ir
gerų emocijų.

Palangos Gintaro muziejaus rožyno apsuptyje pasirodys akordeono meistras Martynas Levickis drauge su kameriniu ansambliu „Mikroorkestra“, Birutės parko rotondoje laukia išskirtinio formato Andriaus Mamontovo koncertas, o pirmą kartą Palangos kurorto muziejaus kiemelyje vyksiantis koncertas kvies į elegancijos kupiną Monikos Liu pasirodymą.

Pirmajame festivalio koncerte rafinuoti ir meistriškai atliekami M. Levickio muzikos skambesiai pakvies į pasimatymą su kino muzika, o Monika Liu pasirodymas unikalioje erdvėje pasižymės atvirais ir intymiais muzikiniais atlikėjos pasakojimais.

Trečiasis festivalio koncertas kvies pasinerti į prisiminimus ir modernumą – renginio metu, pasitelkus naujausias technologijas, populiariausių A.
Mamontovo gyvai atliekamų kūrinių žiūrovai klausysis per ausines. Toks formatas pasirinktas gerbiant Birutės parko gyvūniją ir besimėgaujančių parko lankytojų ramybę.

Festivalio draugai – Palangos miesto savivaldybė, Palangos Birutės parkas, Palangos kurorto muziejus ir Palangos Gintaro muziejus.

„Palangos parko festivalis“ įvyks rugpjūčio 12-14 d. Bilietus platina Bilietai.lt


  2022-07-27

  Parašykite komentarą

  El. pašto adresas nebus skelbiamas. Visų komentarų autorių IP adresai yra skelbiami viešai.

  Parama

  Jei Jums patinka „Atviros Klaipėdos" žurnalistų rengiami straipsniai ir tikite visiškai atviros bei nepriklausomos žiniasklaidos idėja - paremkite mus, nes į VšĮ „Klaipėda atvirai" sąskaitą pervedama parama yra pagrindinis mūsų pajamų šaltinis.

  Paremti
  Atviri dokumentai

  VšĮ „Klaipėda atvirai" kiekvieno mėnesio pradžioje skelbia, kiek per praėjusį sulaukė paramos. Taip pat - detalią atskaitą apie visas praėjusio mėnesio išlaidas.

  Čia galite rasti ir portalo Etikos kodeksą bei VšĮ „Klaipėda atvirai" dalininkų sąrašą.

  Su dokumentais galite susipažinti čia
  Informacija

  Portalas „Atvira Klaipėda” priklauso
  VšĮ „Klaipėda atvirai”. Plačiau apie įstaigą ir portalą galima paskaityti čia.

  Puslapio taisyklės. 

  Redakcijos tel. + 370 650 77550
  el. paštas: info@atviraklaipeda.lt