P0

Spyglys

Išvarė Šakalienę – prižėlė Sosnovskio barščių* (1)

Spyglys
2022-07-28


Ir dar kur! Reguliariai brangstančios Šimtmečio mokyklos statybų pašonėje. Dėl tos mokyklos statybos – menka bėda: ar taip, ar šiaip jos jau voratinkliais ir dideliais kaštais apšepo.

Bet va vaikučiams ir suaugusiems individams Sosnovskio barščiai labai didelę grėsmę kelia – gali nudeginti ne prasčiau už gerą gaisriuką. O jei vaisius sunokins, ims daugintis geometrine progresija visose viešose vietose ir privačiuose kiemeliuose. Brr…

Spyglio moralas: išėdusieji iš kėdės Miesto tvarkymo skyriaus vedėją Šakalienę, neleisdavusiai Sosnovskio barščiams klestėti, tūli politikierai dabar patys tegu tuos barščius šienauja. 

*Šios rubrikos nerekomenduojama skaityti susipykusiems su humoro jausmu ar stokojantiems fantazijos, nes nieko rimto čia tikrai nerasite, Spyglio humoras iš viso yra sunkiai suprantamas, lėkštas, juodas ir kandus. Rimtų dalykų ieškokite visose kitose „Atviros Klaipėdos” rubrikose.


  2022-07-28

  Vienas komentaras apie “Išvarė Šakalienę – prižėlė Sosnovskio barščių*”

  1. AvatarStagnacija (IP: 78.56.191.202)

   Visuomenės sveikatos biure tiek daug merginų imituoja darbą, gal galėtų imti į rankas dalgius? asr gi taip sunku sveikatps labuio gerą darbą padaryti? O gal tam reikia “viešųjų pirkimų”?

  Parašykite komentarą

  El. pašto adresas nebus skelbiamas. Visų komentarų autorių IP adresai yra skelbiami viešai.

  Parama

  Jei Jums patinka „Atviros Klaipėdos" žurnalistų rengiami straipsniai ir tikite visiškai atviros bei nepriklausomos žiniasklaidos idėja - paremkite mus, nes į VšĮ „Klaipėda atvirai" sąskaitą pervedama parama yra pagrindinis mūsų pajamų šaltinis.

  Paremti
  Atviri dokumentai

  VšĮ „Klaipėda atvirai" kiekvieno mėnesio pradžioje skelbia, kiek per praėjusį sulaukė paramos. Taip pat - detalią atskaitą apie visas praėjusio mėnesio išlaidas.

  Čia galite rasti ir portalo Etikos kodeksą bei VšĮ „Klaipėda atvirai" dalininkų sąrašą.

  Su dokumentais galite susipažinti čia
  Informacija

  Portalas „Atvira Klaipėda” priklauso
  VšĮ „Klaipėda atvirai”. Plačiau apie įstaigą ir portalą galima paskaityti čia.

  Puslapio taisyklės. 

  Redakcijos tel. + 370 650 77550
  el. paštas: info@atviraklaipeda.lt